Koledar dirk državnega prvenstva Slovenije 2006

Motokros Supermoto, Minimoto, Skuter  Cestno hitrostni motociklizem Karting
Enduro Speedway posamezniki  Speedway ekipe Starodobna vozila
       

Koledar dirk pokalnih prvenstev Slovenije 2006

Motokros Akrapovič pokal Supermoto - Tomos pokal Karting - Sportstil pokal   
       

Koledar ostalih mednarodnih dirk v Sloveniji 2006

Dirke za EP in SP Ostale mednarodne dirke    
Mesečni koledar dirk      

Karting - DP in Sportstil pokal

Št. dirke Datum Organizator Kraj Opomba

18.03.

KK-01

AKK Sporstil

Jesolo (Italija)

 Odpovedana

08.04.

KK-02

AKK Sportstil

Lucija

 

13.05.

KK-03

AKK Sportstil

Čedad (Italija)

Ne šteje za ICA

17.06.

KK-04

AMD Ptuj

Ptuj

 

08.07.

KK-05

AKK Sportstil

Čedad (Italija)

Odpoved DP, šteje le za Sportstil

30.09.

KK-06

AKK Sportstil

Krško

Ne šteje za ICA, nov datum

14.10.

KK-07

AKK Sportstil

Čedad

Šteje za ICA, nov datum in kraj

         
Na vrh

 

Cestno hitrostni motociklizem

Št. dirke Datum Organizator Kraj Opomba
CH-01 30.04. MAMS Hungaroring (Madžarska)  
CH-02 21.05. HMS Grobnik (Hrvaška)  
CH-03 04.06. ÖAMTC Panoniaring (Madžarska)  
CH-04 16.07. ACCR Brno (Češka)  
CH-05 30.07. ACCR Most (Češka)  
CH-06 13.08. HMS Grobnik (Hrvaška)  
CH-07 27.08. HMS Grobnik (Hrvaška)  
CH-08 03.09. MAMS Hungaroring (Madžarska)  
CH-09 17.09. ACCR Brno (Češka)  
Na vrh

 

Skuter, minimoto, supermoto + Tomos pokal

Št. dirke Datum Organizator Kraj Opomba
SMST-01 14.05. Prometni center Murska Sobota  
SMST-03 11.06. ŠD IN Šport Logatec Spremenjen termin
SMST-07 17.06. ŠD KBM racing Zagorje naknaden vpis
SMST-02 02.07. AMD Ptuj Ptuj  
SMST-04 03.09. AMD Ptuj Ptuj  
SMST-05 17.09. AMD Sitar Dunlop racing Kamnik odpovedana
SMST-06 14.10. ŠD IN Šport Logatec Spremenjen termin, nov organizator
         
Na vrh

 

DP Enduro

Št. dirke Datum Organizator Kraj Opomba
EN-01 01.-02.04. HMS Buzet (Hrvaška)  
EN-02 22.-23.04 HMS Bjelovar (Hrvaška)  
EN-06 07.05. FMI Gradisca (Italija) odpovedana
EN-03 17.-18.06 HMS Skrad (Hrvaška)  
EN-04 24.-25.06 HMS Kumrovec (Hrvaška)  
EN-08 02.07. FMI Dolegna (Italija) odpovedana
EN-05 23.-24.09. HMS Mala Mlaka (Hrvaška)  
         
Na vrh

 

DP starodobna vozila

Št. dirke Datum Organizator Kraj Opomba
SD-01 28.05. MK Leteči Kranjci Črni vrh Gorska
SD-02 03.06. DLSV Magnet Trbovlje Katarina Gorska
SD-03 24.06. AMD Tržič Lom pod Storžičem Gorska
SD-04 29.07. KLSVMD Hrast Tržišče Tržišče – Malkovec Gorska
SD-06 27.08 AMD Domžale Rogla naknaden vpis, odpoved
SD-05 23.09 AMD Domžale Mobikrog Krožna 2 dirki, nov termin, kraj
SD-07 15.10 MK Leteči Kranjci Idrija gorska, naknaden vpis
Na vrh

 

Motokros

Št. dirke Datum Organizator Kraj Opomba

26.03.

MX-01

AMD Brežice

Brežice

 

17.04.

MX-02

MK Slovenj Gradec

Slovenj Gradec

 

27.04.

MX-03

HMP Lemberg

Lemberg

 

01.05.

MX-04

NIX Semič

Stranska Vas

 

25.06.

MX-05

AMD Sitar Dunlop racing

Brnik

Odpovedana

20.08.

MX-06

AMD Šentvid pri Stični

Šentvid pri Stični

 

10.09.

MX-07

AMD Orehova vas

Orehova vas

 

08.10.

MX-08

AMD Slovenske Konjice

Slovenske Konjice

 
Na vrh

 

Speedway

Št. dirke Datum Organizator Kraj Opomba

08.04.

SW-01

ÖAMTC

Natschbag (Avstrija)

 

09.04.

SW-02

HMS

Prelog (Hrvaška)

 

17.09.

SW-03

AMTK Ljubljana

Ljubljana

 

30.09.

SW-04

HMS

Goričan (Hrvaška)

 
         
Na vrh

 

Speedway ekipno

Št. dirke Datum Organizator Kraj Opomba

16.04.

SWE-01

AMTK Ljubljana

Ljubljana

 

23.04.

SWE-02

HMS

Goričan (HR)

 

06.05.

SWE-03

ÖAMTC

Natschbag (A)

 

20.05.

SWE-04

ST Lendava

Lendava

 

15.07.

SWE-05

AMD Krško

Krško

 

10.09.

SWE-06

HMS

Prelog (HR)

 

16.09.

SWE-07

AMD Krško

Krško

odpovedana

24.09.

SWE-08

ÖAMTC

Mureck (A)

 

01.10.

SWE-09

ÖAMTC

Wiener Neustadt (A)

 
         
Na vrh

 

Motokros Akrapovič Pokal

Št. dirke Datum Organizator Kraj Opomba

02.04.

MXA-01

AMD Slovenske Konjice

Slovenske Konjice

 

09.04.

MXA-02

Društvo GAS Vrtejba

Vrtojba

 

14.05.

MXA-03

MK Slovenj Gradec

Slovenj Gradec

 

28.05.

MXA-04

AMD Orehova vas

Orehova vas

 

11.06.

MXA-05

HMP Lemberg

Lemberg

 

02.07.

MXA-06

AMD Buhc

Planina nad Horjulom

 

27.08.

MXA-07

AMD Slovenske Konjice

Slovenske Konjice

 

03.09.

MXA-08

NIX Semič

Stranska Vas

 

17.09.

MXA-09

AMD Brežice

Brežice

 

01.10.

MXA-10

AMD Šentvid pri Stični

Šentvid pri Stični

 

15.10.

MXA-11

HMP Lemberg

Lemberg

 
         
Na vrh

 

Dirke za SP in EP v Sloveniji

Št. dirke Datum Organizator Kraj Opomba

22.04.

Speedway

AMD Krško

Krško

SP Grand prix

23.04.

Motokros

AMD Brežice

Brežice

EP 125 junior

21.05.

Motokros

HMP Lemberg

Lemberg

EP 65, 80

04.06.

Motokros

AMD Sl. Konjice

Sl. Konjice

EP 250

18.06.

Motokros

AMD Orehova vas

Orehova vas

SP MX3, EP 125

18.06.

Speedway

AMTK Ljubljana

Ljubljana

EP posamezniki polfinale

05.08.

Speedway

ST Lendava

Lendava

EP pari – finale

         
Na vrh

 

Ostale mednarodne dirke v Sloveniji

Št. dirke Datum Organizator Kraj Opomba

10.06.

Speedway

AMD Krško

Krško

Pozivna

10.09.

Starodobniki

AMD Tržič

Ljubelj

Mednarodna

16.09.

Speedway

ST Lendava

Lendava

Pozivna - nov termin

         
Na vrh