06.06.2007  Gomboc 17, Mihelčič 20

Na tretji dirki evropskega prvenstva supermoto v Francoskem kraju Villars s/Ecot sta nastopila dva slovenska voznika, Jernej Gomboc (Štern racing) in Rok Mihelčič (AMD Lukovica).
na treningu je bil za odtenek hitrejši Mihelčič, ki je osvojil 14 mesto, Gomboc pa se je uvrstil tik za njim. V prvi vožnji je imel Mihelčič  veliko težav, saj mu je po odpeljanih ogrevalnih krogih ugasnil motor, katerega ni več uspel zagnati in tako v prvi vožnji ni nastopil. Gomboc je bil uspešnejši, uvrstil se je na 13 mesto, v drugi vožnji pa je bil 17. V drugi vožnji je nastopil tudi Mihelčič in bil 14. Skupno je na dirki Gomboc osvojil 13, Mihelčič pa 20 mesto. V skupnem seštevku je Nastran, ki na tej dirki ni nastopil, zdrsnil na 5 mesto, Gomboc je sedmi, Mihelčič pa 12.