17.06.2007  Skubicu drugo, Pintarju četrto mesto

Na Grobniku je bila druga dirka evropskega prvenstva v hitrostnem motociklizmu. Na sobotnih treningih se je od Slovenskih predstavnikov najbolje odrezal Berto Camlek v razredu Stocksport 1000, saj je osvojil prvo štartno mesto, drugouvrščenega pa je prehitel skorajda za sekundo. ČEtrto mesto si je privozil Boštjan Skubic (iInotherm racing team), njegov klubski sotekmovalec Boštjan Pintar pa je bil v razredu Supersport 600 četrti.
Na nedeljski dirki je imel Camlek precej smole saj je padel, pri tem pa se je zlomil roko. Bolje se je dirka končala za Skubica, saj je osvojil drugo mesto, po dveh dirkah pa je tudi na drugem mestu v skupnem seštevku. Pintar je dirko razreda superstock 600 končal na četrtem mestu, v skupnem seštevku pa je po dveh dirkah sedmi, za tretjeuvrščenim zaostaja 5 točk.