26.10.2007 Škarja 18. v Grčiji
Marko Škarja (AMD Sitar Dunlop racing) je želel v letošnji sezoni nastopili na nekaterih dirkah svetovnega prvenstva v supermotu, a ga promotor prvenstva vse do zadnje dirke ni uvrstil na seznam 32 voznikov, ki lahko nastopijo na posamezni dirki. Na dirko v Atenah se je Škarja odpravil optimistično, lani je namreč na tej dirki v svojem prvem nastop na svetovnem prvenstvu osvojil odlično 7. mesto. Tokrat se je Škarja, ki od letošnje sezone nastopa v motorjem znamke Aprilia. Že na treningih soočal z težavami, ki so bili predvsem posledica močnega naliva, ki je celotni ekipi povzročal obilico težav. Med drugim je motor zalila voda, tako da je Škarja odpeljal le polovico treninga, pomanjkanje poznavanja proge pa se je poznalo na kvalifikacijah, katere je zaključil na 24. mestu. Bolje se je nato Škarja odrezal v obeh vožnjah, predvsem v drugi. Prvo vožnjo je napredoval iz 24 na 18. mesto, še višje pa se je uvrstil v drugi vožnji, katero je končal na 14. mestu, kar je zadostovalo za skupno 18. mesto na dirki, zbrane točke pa so ga ob samo enem nastopu med svetovno elito uvrstile na 36. mesto skupnem seštevku.