15.05.2012 Zmaga Selesa na dirki Alpe Adria
Na Madžarskem, blizu kraja Pecs, tik ob narodnem parku, sta potekali tretja in četrta dirka letošnjega državnega enduro prvenstva, dirka pa se je točkovala tudi za prvenstvo Alpe Adria. Prisotnih je bilo nekaj čez 100 voznikov iz petih držav.
Prvi dan je bilo vroče in sončno. Vozniki so odpeljali 4 kroge po 40 km, po zelo razgibanem terenu. Za vsak krog so potrebovali 95 minut, za vožnjo celotnega dne pa približno 6 ur. Motokros special je bil dolg 1.500m, enduro special pa 4000m. Prvih mest v razvrstitvi za Državno prvenstvo so se veselili: E1 Seles, E2 Vrhovc in E3 Ferlinc.
Čez noč in še v nedeljo dopoldne je deževalo, bilo pa je tudi zelo hladno, tako da je bila proga skrajšana na 20 km, posledično pa je tudi odpadel special na motokros progi. Čas kroga je ostal enak kot prvi dan. Vozniki so prepeljali 3 kroge. Že na štartu se je število voznikov prepolovilo. Za Državno prvenstvo je štel le razred E1, kjer je zopet zmagal Jaka Seles.
Tudi v točkovanju za Alpe Adria prvenstvo so se slovenski vozniki veselili uspehov:
Razred E1: 1. Selesa, 3. Podvratnik
Razred E3: 2. Tepuš