07.06.2012 Uspešen edino Žagar
Na kvalifikacijski dirki za uvrstitev v finale kvalifikacij za grand prix 2013, je bil na dirki v Avstrijskem St. Johannu uspešen le Matej Žagar, ki se je z osvojenim šestim mesto uvrstil v nadaljevanje tekmovanja. Žagar je v pestih nastopih zbral 10 točk in le za 2 točki zaostal za najbiljšim. V treh vožnjah je bil drugi, enrkat tretji, eno vožjo pa je končal kot zmagovalec. Na dirki je nastopil tudi Maks Gregorič, ki pa je osvojil 13 mesto in končal z letošnjimi nastopi v tem tekmovanju. Eno vožnjo je bil drugo, dve tretji, dve pa je končal na četrtem mestu.
Matic Ivačič pa je nastopil v polfinalu svetovnega mladinskega prvesntva. Na dirki v Terenzanu (Italija) je v petih nastopil osvojil le eno točko in polfinalni nastop zaključil na zadnjem, 16. mestu.