Rezultati
Trenutni vrstni red 2007
Enduro Motokros DP Motokros PP
Speedway posamezniki Speedway junior Speedway ekipe
Supermoto, skuter Minimoto Karting DP
Starodobniki CHD Karting PP Sportstil
Rezultati posameznih dirk
Enduro Motokros DP Motokros PP
Speedway posamezniki Speedway junior Speedway ekipe
Supermoto, skuter Minimoto Karting
Starodobniki CHD Mednarodne dirke
DP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator država  

09.04. 

MX-01 

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

 REZULTATI

01.05.

MX-02

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

REZULTATI

13.05.

MX-03

Lemberg

HMP Lemberg

SLO 

REZULTATI

03.06.

MX-04

Sl. Gradec

MK Sl. Gradec

SLO 

REZULTATI

19.08.

MX-06

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI

16.09.

MX-07

Orehova vas

AMD Orehova vas

SLO 

REZULTATI

07.10. 

MX-05 

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI

21.10.

MX-08

Sl. Konjice

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI
Motokros pokalno prvenstvo
datum     št. dirke kraj organizator država  

18.03.

MXA-01 

Gradin pri Kopru

MK Whitestone

SLO 

ODPOVED

01.04.

MXA-02

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO 

REZULTATI

15.04.

MXA-03

Sl. Konjice

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI

27.05.

MXA-04

Orehova vas

AMD Orehova vas

SLO 

REZULTATI

16.06. 

MXA-05 

Orehova vas

AMD Orehova vas

SLO 

REZULTATI

26.08.

MXA-06

Sl. Konjice

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI

02.09.

MXA-07

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

REZULTATI

09.09.

MXA-08

Sl. Gradec

MK Sl. Gradec

SLO 

REZULTATI

23.09.

MXA-09

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI

30.09.

MXA-10

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI

14.10.

MXA-11

Lemberg

HMP Lemberg

SLO 

REZULTATI
DP hitrostni motociklizem
datum     št. dirke kraj organizator država  

13.05.

CHD-01

Grobnik

HMS

HR

REZULTATI

27.05.

CHD-02

Panoniaring

MAMS

MAD 

REZULTATI

01.07.

CHD-03

Brno

ACCR

CZ

REZULTATI

15.07.

CHD-04

Grobnik

HMS

HR 

REZULTATI

19.08. 

CHD-05 

Grobnik

HMS

HR 

REZULTATI

02.09.

CHD-06

Hungaroring

MAMS

MAD 

0 uvrščenih
DP Speedway posamezniki
datum     št. dirke kraj organizator država  

07.04.

SW-01

Natschbag

OSK

A

REZULTATI

15.04.

SW-02

Prelog

HMS

HR

REZULTATI

03.06.

SW-03

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SL

REZULTATI

20.10.

SW-04

Mureck

OSK

REZULTATI
DP Speedway junior
datum     št. dirke kraj organizator država  

08.04.

SWJ-01

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI

07.07.

SWJ-03

Gyula

MAMS

MAD

REZULTATI

04.08.

SWJ-02

St. Johann

OSK

A

REZULTATI

02.09.

SWJ-04

Prelog

HMS

HR

REZULTATI

23.09.

SWJ-05

Donji Kraljevac

HMS

HR

REZULTATI
Speedway pokalno prvenstvo ekip
datum     št. dirke kraj organizator država  

21.04.

SWE-01

Lendava

ST Lendava

SLO

REZULTATI

22.04.

SWE-02

Wiener Neustadt

OSK

A

REZULTATI

22.06.

SWE-03

Donji Kraljevac

HMS

HR

REZULTATI

15.09.

SWE-04

Natschbag

OSK

REZULTATI

30.09.

SWE-05

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

REZULTATI

28.10.

SWE-06

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI
DP karting + pokal Sportstil
datum     št. dirke kraj organizator država  

07.04.

KK-01 

Portorož

AKK Sportstil

SLO 

REZULTATI

12.05.

KK-02

Čedad

AKK Sportstil

ITA 

REZULTATI

09.06.

KK-03

Krško

AKK Sportstil

SLO 

REZULTATI

07.07.

KK-04

Čedad

AKK Sportstil

ITA 

REZULTATI

21.07. 

KK-05 

Ptuj - Hajdoše

AMD Ptuj

SLO 

REZULTATI

01.09.

KK-06

Krško

AKK Sportstil

SLO 

REZULTATI

22.09.

KK-07

Ptuj - Hajdoše

AMD Ptuj

SLO 

REZULTATI

06.10.

KK-08

Novi Marof

AKK Sportstil

HR

REZULTATI
DP karting ICA junior, ICA
datum     št. dirke kraj organizator država  

15.04.

KK-10 

Jesolo

FIK

ITA

REZULTATI

27.05.

KK-11

S. Pietro al Natisone

FIK

ITA

REZULTATI

17.06.

KK-12

Ala

FIK

ITA

REZULTATI
DP supermoto, skuter
datum     št. dirke kraj organizator država  

10.06.

SMSK-01

Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

24.06.

SK-02a

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATi

01.07.

SMSK-02

Logatec

ŠD IN Šport

SLO

REZULTATi

26.08.

SMSK-03

Krško

KBM racing

SLO

REZULTATi

09.09.

SMSK-04

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

REZULTATi

16.09.

SK-04a

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATi

14.10.

SMSK-05

Logatec

ŠD IN Šport

SLO

REZULTATi
 
DP minimoto + amatersko prvenstvo
datum     št. dirke kraj organizator država  

22.04.

MM-01

Koper

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

20.05.

MM-02

Ljubečna pri Celju

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI 

17.06.

MM-03

Ljubljana

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

08.07.

MM-04

Novo Mesto

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

16.09.

MM-05

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

14.10.

MM-06

Koper

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI
DP starodobnih vozil
datum     št. dirke kraj organizator država  

21.04.

SD-05

Tabor

Hrast Tržišče

SLO

REZULTATI

27.05.

SD-01

Črni vrh/P. Gradec

MK Leteči Kranjci

SLO

REZULTATI

02.06.

SD-02

Katarina Trbovlje

Magnet Trbovlje

SLO

REZULTATI

23.06.

SD-06

Rogla

V-racing Velenje

SLO

REZULTATI

28.07.

SD-03

Malkovec

Hrast Tržišče

SLO

REZULTATI

25.08.

SD-04

Idrija

AMTK Idrija

SLO

REZULTATI
 
DP enduro
datum     št. dirke kraj organ. država  

24.03

EN-01

Buzet

HMS

HR

REZULTATI

25.03

EN-02

Buzet

HMS

HR

REZULTATI

28.04

EN-03

Bjelovar

HMS

HR

REZULTATI

29.04

EN-04

Bjelovar

HMS

HR

REZULTATI

26.05

EN-05

Klanjec - Kumrovec

HMS

HR

REZULTATI

27.05

EN-06

Klanjec - Kumrovec

HMS

HR

REZULTATI

02.06

EN-07

Tapolca

MAMS

MAD

REZULTATI

03.06

EN-08

Tapolca

MAMS

MAD

REZULTATI

01.07

EN-09

Ovaro

FMI

ITA

REZULTATI

07.09

EN-10

Mala Mlaka

HMS

HR

REZULTATI

08.09

EN-11

Mala Mlaka

HMS

HR

REZULTATI

07.10

EN-12

Fogliano di Redipuglia

FMI

ITA

ODPOVED

13.10

EN-13

Bedekovčina

HMS

HR

REZULTATI

14.10

EN-14

Bedekovčina

HMS

HR

REZULTATI
Ostale mednarodne dirke v Sloveniji
datum     rang kraj organizator  

22.04.

EP

Brežice

MX 125 junior, 250

REZULTATI

02.06.

POZ

Krško

pozivna UEM

REZULTATI

10.06

EP

Sl. Konjice

MX 125 junior, 250

REZULTATI

08.07.

SP kv

Ljubljana

kvalifikacije SGP

REZULTATI

12.08.

SP

Orehova vas

MX3

REZULTATI

25.08.

POZ

Lendava

pozivna UEM

REZULTATI

22.09.

SP

Krško

Grand prix

REZULTATI