Rezultati
Končni vrstni red 2008
Enduro DP Motokros DP Motokros PP
Speedway posamezniki DP Speedway junior DP Speedway ekipe PP
Supermoto DP Minimoto AP Karting DP
Starodobniki DP CHD DP Karting PP Sportstil
  Skuter PP  
Rezultati posameznih dirk
Enduro Motokros DP Motokros PP
Speedway posamezniki Speedway junior Speedway ekipe
Supermoto Minimoto Karting
Starodobniki CHD Mednarodne dirke
  Skuter  
DP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator država  
30.03.

MX-01 

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO 

REZULTATI

20.04.

MX-02

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI

11.05.

MX-03

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

REZULTATI
01.06.

MX-04

Sl. Gradec

MK Sl. Gradec

SLO 

REZULTATI
31.08.

MX-05

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI
05.10.

MX-06

Orehova vas

AMD Orehova vas

SLO 

REZULTATI
           
PP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator država  

13.04.

MXA-01 

S. Konjice

AMD S. Konjice

SLO 

REZULTATI

18.05.

MXA-02

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI

08.06.

MXA-03

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO 

REZULTATI

22.06.

MXA-04

Orehova vas

AMD Orehova v.

SLO 

REZULTATI

07.09. 

MXA-05 

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

REZULTATI

14.09.

MXA-06

Sl. Konjice

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI

28.09.

MXA-07

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI

12.10.

MXA-08

Sl. Gradec

MK Sl. Gradec

SLO 

REZULTATI
           
DP hitrostni motociklizem
datum     št. dirke kraj organizator država  

11.05.

CHD-01

Grobnik

HMS

HR

REZULTATI

25.05.

CHD-02

Panoniaring

MAMS

MAD 

REZULTATI

15.06.

CHD-03

Grobnik

HMS

HR

REZULTATI

20.07.

CHD-04

Grobnik

FMI Triveneto

HR 

REZULTATI

17.08. 

CHD-05 

Grobnik

HMS

HR 

REZULTATI

07.09.

CHD-06

Hungaroring

MAMS

MAD 

REZULTATI
           
DP Speedway posamezniki
datum     št. dirke kraj organizator država  

30.03.

SW-01

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI

05.04.

SW-02

Natschbag

OSK

A

REZULTATI

13.04.

SW-03

Prelog

HMS

HR

REZULTATI

21.09.

SW-04

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

REZULTATI
           
DP Speedway junior
datum     št. dirke kraj organizator država  

27.04.

SWJ-01

Donji Kraljevec

HMS

HR

REZULTATI

01.05.

SWJ-04

Debrecen

MAMS

MAD

REZULTATI

14.06.

SWJ-02

Lendava

ST Lendava

SLO

REZULTATI

26.07.

SWJ-03

Gyula

MAMS

MAD

REZULTATI

07.09.

SWJ-05

Mureck

OSK

A

REZULTATI

27.09.

SWJ-06

St. Johann

OSK

A

ODPOVED

19.10.

SWJ-07

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI
           
DP Speedway tekmovanje ekip
datum     št. dirke kraj organizator država  

03.05.

SWE-01

Lendava

ST Lendava

SLO

REZULTATI

09.08.

SWE-02

Debrecen/Gyula

MAMS

MAD

ODPOVED

26.07.

SWE-03

Natschbag

OSK

A

REZULTATI

15.08.

SWE-04

Donji Kraljevac

HMS

HR 

REZULTATI
           
DP + PP karting
datum     št. dirke kraj organizator država  

19.04.

KK-01 

Čedad 

AKK Sportstil 

ITA

REZULTATI

10.05.

KK-02

Krško 

AKK Sportstil  

SLO

REZULTATI

14.06.

KK-03

Ptuj - Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

05.07.

KK-04

Krško

AKK Sportstil  

SLO

REZULTATI

30.08. 

KK-05 

Čedad 

AKK Sportstil  

ITA

REZULTATI

13.09.

KK-06

Ptuj - Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

11.10.

KK-07

Čedad 

AKK Sportstil 

ITA

REZULTATI
           
DP karting ICA
datum     št. dirke kraj organizator država  

18.05.

KK-10 

S.Pietro Natisone

FIK

ITA

ODPOVED

29.06.

KK-11

S.Pietro Natisone

FIK

ITA

ODPOVED

21.09.

KK-12

Jesolo

FIK

ITA

ODPOVED
           
DP supermoto
datum     št. dirke kraj organizator država  

20.04.

SM-01

Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

18.05.

SM-02

Logatec

ŠD IN Šport

SLO

REZULTATI

01.06.

SM-03

Cerklje

AK Lamko

SLO

REZULTATI

03.08.

SM-04

Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

07.09.

SM-05

Krško

KBM racing

SLO

REZULTATI

28.09.

SM-06

Vransko

AMD Domžale

SLO

ODPOVED
           
DP starodobnih vozil
datum     št. dirke kraj organizator država  

10.05.

SD-01

Tabor

Hrast Tržišče

SLO

REZULTATI

24.05.

SD-02

Krvavec

MK Leteči Kranjci

SLO

REZULTATI

31.05.

SD-03

Katarina Trbovlje

Magnet Trbovlje

SLO

REZULTATI

20.07.

SD-05

Lig - Lovišče

AMD Gorica

SLO

REZULTATI

02.08.

SD-06

Malkovec

Hrast Tržišče

SLO

REZULTATI

30.08.

SD-07

Idrija

AMTK Idrija

SLO

REZULTATI
           
DP enduro
datum     št. dirke kraj organizator država  

05.04.

EN-01

Buzet

HMS

HR

REZULTATI

06.04.

EN-02

Buzet

HMS

HR

REZULTATI

13.04.

EN-03

N. Gorica

AMD Gorica

SLO

ODPOVED

26.04.

EN-04

Bjelovar

HMS

HR

REZULTATI

27.04.

EN-05

Bjelovar

HMS

HR

REZULTATI

11.05.

EN-06

Ovaro

FMI

ITA

REZULTATI

24.05.

EN-07

Klanjec Kumrovec

HMS

HR

ni za DP

25.05.

EN-08

Klanjec Kumrovec

HMS

HR

ni za DP

14.06.

EN-09

Tapolca

MAMS

MAD

ODPOVED

15.06.

EN-10

Tapolca

MAMs

MAD

ODPOVED

04.10.

EN-11

Mala Mlaka

HMS

HR

REZULTATI

05.10.

EN-12

Mala Mlaka

HMS

HR

REZULTATI
           
PP Skuter
datum     št. dirke kraj organizator država  

11.05.

SK-01

Ljubečna

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

15.06.

SK-02

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

31.08.

SK-03

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

14.09.

SK-04

Ljubečna

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

           
AP Minimoto
datum     št. dirke kraj organizator država  

06.04.

MM-01

Koper

ŠD Karting Koper

SLO

REZULTATI

11.05.

MM-02

Ljubečna

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

15.06.

MM-03

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

31.08.

MM-04

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

14.09.

MM-06

Ljubečna

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

20.09.

MM-05

Koper

ŠD Karting Koper

SLO

REZULTATI
           
Ostale mednarodne dirke v Sloveniji
datum     rang kraj organizator    

26.04.

SP

Krško

Speedway

Grand prix

REZULTATI

25.05.

EP

Sl. Konjice

Motokros

125 junior, 250

REZULTATI

07.06.

POZ

Krško

Speedway

Zlati znak

REZULTATI

29.06.

SWC

Ljubljana

Speedway

kvalifikacije SWC

REZULTATI

05.07.

EP

Krško

Speedway

polfin.mladinci

REZULTATI

13.07.

SP

Orehova vas

Motokros

SP MX3

REZULTATI

13.07.

EP

Orehova vas

Motokros

EP 125

REZULTATI

24.08.

EP

Lendava

Speedway

EP finale

REZULTATI

06.09.

POZ

Krško

Speedway

SAX pokal

REZULTATI

14.09.

MED

Ljubelj

Starodobniki

Hrastov memor.

REZULTATI