Rezultati
Trenutni vrstni red 2009
Enduro DP Motokros DP Motokros PP
Speedway posamezniki DP Speedway junior DP Speedway ekipe PP
Supermoto DP Minimoto AP Karting DP
Starodobniki DP CHD DP Karting PP Sportstil
  Skuter PP Motokros štirikolesniki
Rezultati posameznih dirk
Enduro Motokros DP Motokros PP
Speedway posamezniki Speedway junior Motokros štirikolesniki
Supermoto Minimoto Karting
Starodobniki CHD Mednarodne dirke
  Skuter  
DP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator država  
15.03.

MX-01 

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO 

REZULTATI

05.04.

MX-02

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI

27.04.

MX-03

S. Konjice

AMD S. Konjice

SLO 

REZULTATI
30.05.

MX-07

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI
25.06.

MX-04

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

REZULTATI
06.09.

MX-05

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI
27.09.

MX-06

Orehova vas

AMD Orehova vas

SLO 

REZULTATI
           
PP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator država  

22.03.

MXP-01 

S. Konjice

AMD S. Konjice

SLO 

REZULTATI

19.04.

MXP-02

S. Gradec

MK S. Gradec

SLO 

REZULTATI

24.05.

MXP-03

Lemberg

HMP Lemberg

SLO 

odpoved

23.08.

MXP-04

S. Gradec

MK S. Gradec

SLO 

REZULTATI

13.09. 

MXP-05 

S. Konjice

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI

20.09.

MXP-06

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI

11.10.

MXP-07

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI

18.10.

MXP-08

Semič

NIX Semič

SLO 

REZULTATI
           
PP Motokros štirikolesniki
datum     št. dirke kraj organizator država  

10.05.

MX4-01 

Jaska

HMS

HR

prestavitev

31.05.

MX4-02

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI

25.06.

MX4-03

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

REZULTATI
           
DP hitrostni motociklizem
datum     št. dirke kraj organizator država  

10.05.

CHD-01

Grobnik

HMS

HR

REZULTATI

24.05.

CHD-02

Brno

ACCR

CZE

REZULTATI

07.06. 

CHD-05 

Panoniaring

OSK

MAD

REZULTATI

14.06.

CHD-03

Grobnik

HMS

HR

REZULTATI

26.07.

CHD-04

Grobnik

HMS

HR 

REZULTATI

23.09.

CHD-06

Grobnik

HMS

HR 

REZULTATI

06.09.

CHD-07

Hungaroring

MAMS

MAD 

REZULTATI
           
DP Speedway posamezniki
datum     št. dirke kraj organizator država  

18.04.

SW-01

D. Kraljevec

HMS

HR

REZULTATI

15.08.

SW-02

D. Kraljevec

HMS

HR

REZULTATI

05.09.

SW-03

Lendava

ST Lendava

SLO

REZULTATI

10.10.

SW-04

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI
           
DP Speedway junior
datum     št. dirke kraj organizator država  

11.04.

SWJ-01

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

REZULTATI

12.04.

SWJ-04

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI

19.04.

SWJ-02

Lendava

ST Lendava

SLO

REZULTATI

02.05.

SWJ-03

D. Kraljevec

HMS

HR

odpoved

25.07.

SWJ-06

Gyla

MAMS

MAD

REZULTATI

06.09.

SWJ-05

Prelog

HMS

HR

odpoved

20.09.

SWJ-07

Debrecen

MAMS

MAD

REZULTATI
           
DP + PP karting
datum     št. dirke kraj organizator država  

04.04.

KK-01 

Krško 

AKK Sportstil 

SLO

REZULTATI

16.05.

KK-02

Ptuj - Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

13.06.

KK-03

Čedad

AKK Sportstil 

ITA

REZULTATI

11.07.

KK-04

Krško

AKK Sportstil  

SLO

REZULTATI

29.08. 

KK-05 

Čedad 

AKK Sportstil  

ITA

REZULTATI

19.09.

KK-06

Ptuj - Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI
           
DP supermoto
datum     št. dirke kraj organizator država  

24.04.

SM-01

Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

17.05.

SM-02

Pula

HMS

HR

REZULTATI

07.06.

SM-03

Cerklje

AK Lamko

SLO

odpoved

22.08.

SM-04

Vransko

KSD Vransko

SLO

REZULTATI

20.09.

SM-06

Logatec

ŠD IN Šport

SLO

REZULTATI

04.10.

SM-05

Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI
           
DP starodobnih vozil
datum     št. dirke kraj organizator država  

06.06.

SD-03

Katarina Trbovlje

Magnet Trbovlje

SLO

REZULTATI

20.06.

SD-05

Smrečje

Zveza SVS

SLO

odpoved

04.07.

SD-06

naknadno

Rezervni termin

SLO

odpoved

01.08.

SD-07

Malkovec

Hrast Tržišče

SLO

REZULTATI

8-9.08.

SD-02

Lučine

MK Leteči Kranjci

SLO

REZULTATI

22.08.

SD-01

Vransko

KSD Vransko

SLO

REZULTATI

29.08.

SD-07

Idrija

AMTK Idrija

SLO

odpoved
           
DP enduro
datum     št. dirke kraj organizator država  

04.04.

EN-01

Buzet

HMS

HR

REZULTATI

05.04.

EN-02

Buzet

HMS

HR

REZULTATI

09.05.

EN-03

Bjelovar

HMS

HR

REZULTATI

10.05.

EN-04

Bjelovar

HMS

HR

REZULTATI

30.05.

EN-05

Tokod

MAMS

MAD

odpoved

31.05.

EN-06

Tokod

MAMS

MAD

odpoved

20.06

EN-07

Klanjec Kumrovec

HMS

HR

REZULTATI

21.06.

EN-08

Klanjec Kumrovec

HMS

HR

odpoved

10.10.

EN-09

Šibenik

HMS

HR

REZULTATI

11.10.

EN-10

Šibenik

HMS

HR

REZULTATI

24.10.

EN-11

Mala Mlaka

HMS

HR

REZULTATI

25.10.

EN-12

Mala Mlaka

HMS

HR

REZULTATI
PP Skuter
datum     št. dirke kraj organizator država  

17.05.

SK-01

Ljubečna

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

14.06.

SK-02

Krško

AMD Orjaki 

SLO

REZULTATI

30.08.

SK-03

Krško

AMD Orjaki 

SLO

REZULTATI

27.09.

SK-04

Ljubečna

MD Mach 5 

SLO

REZULTATI

25.10.

SK-05

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI
           
AP Minimoto
datum     št. dirke kraj organizator država  

19.04.

MM-01

Koper

ŠD Karting Koper

SLO

odpoved

17.05.

MM-02

Ljubečna

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

14.06.

MM-03

Krško

AMD Orjaki 

SLO

REZULTATI

30.08.

MM-04

Krško

AMD Orjaki 

SLO

REZULTATI

27.09.

MM-05

Ljubečna

MD Mach 5

SLO

REZULTATI

25.10.

MM-06

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI
           
Ostale mednarodne dirke v Sloveniji
datum     rang kraj organizator    

16.05.

POZ

Ajdovščina

Endurocross

pozivna

REZULTATI

17.05.

SP

Krško

Speedway

mladinci kval.

REZULTATI

23.05.

EP

Ljubljana

Speedway

pari polfinale

REZULTATI

31.05.

EP

Šentvid

Motokros

open

REZULTATI

13.06.

EP

Lendava

Speedway

mladinci, polf.

REZULTATI

12.07.

SP/EP

Orehova vas

Motokros

MX3 / MX2

REZULTATI

23.08.

POZ

Hajdoše

Skuter

Pozivna

odpoved

30.08.

EP

Prilipe

Motokros

85, 125 junior

REZULTATI

12.09.

SP

Krško

Speedway

Grand prix

REZULTATI