Rezultati
Končni vrstni red 2010
Enduro DP Motokros DP Motokros PP

Speedway posamezniki DP

Speedway junior DP Karting Formula DP+PP
Supermoto DP Minimoto AP Karting Sportstil DP+PP
Starodobniki DP CHD DP Skuter PP
Rezultati posameznih dirk
Enduro Motokros DP Motokros PP
Speedway posamezniki Speedway junior Motokros štirikolesniki
Supermoto Minimoto Karting
Starodobniki CHD Mednarodne dirke
Speedway ekipe Skuter  
DP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator država  
28.03.

MX-01 

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

 REZULTATI
18.04.

MX-02

S. Konjice

AMD S. Konjice

SLO 

 REZULTATI
27.04.

MX-03

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

 REZULTATI
30.05.

MX-07

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

 REZULTATI
25.06.

MX-04

Sl. Gradec

MK Sl. Gradec

SLO 

 REZULTATI
10.10.

MX-06

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

 REZULTATI
24.10.

MX-05

Orehova vas

AMD Orehova vas

SLO 

 REZULTATI
PP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator država  

21.03.

MXP-01 

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO 

REZULTATI

16.05.

MXP-02

Lemberg

TRK Tajfun šport

SLO 

REZULTATI

06.06.

MXP-03

Sl. Konjice

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI

04.07.

MXP-04

Lemberg

TRK Tajfun šport

SLO 

REZULTATI

05.09. 

MXP-05 

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI

12.09.

MXP-06

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI

03.10.

MXP-07

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

REZULTATI

16.10.

MXP-08

Sl. Gradec

MK Sl. Gradec

SLO 

REZULTATI
PP Motokros štirikolesniki
datum     št. dirke kraj organizator država  

17.07.

MX4-01

Sl. Konjice

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI

18.07.

MX4-02

Sl. Konjice

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI
DP hitrostni motociklizem
datum     št. dirke kraj organizator država  

25.04.

CHD-01

Hungaroring

MAMS

MAD

REZULTATI

09.05.

CHD-02

Rijeka - Grobnik

HMS

HR

REZULTATI

16.05. 

CHD-05 

Brno

ACCR

CZE

REZULTATI

20.06.

CHD-03

Rijeka - Grobnik

HMS

HR

REZULTATI

04.07.

CHD-04

Slovakiaring

SMF

SVK

REZULTATI

29.08. 

CHD-06 

Rijeka - Grobnik

AMZS

HR

REZULTATI
DP Speedway posamezniki
datum     št. dirke kraj organizator država  

10.04.

SW-01

Donji Kraljevec

HMS

HR

REZULTATI

17.04.

SW-02

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

REZULTATI

12.09.

SW-04

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI

16.10.

SW-03

Lendava

ST Lendava

SLO

REZULTATI
DP Speedway junior
datum     št. dirke kraj organizator država  

04.04.

SWJ-01

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI

11.04.

SWJ-02

Lendava

ST Lendava

SLO

REZULTATI

22.05.

SWJ-03

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

REZULTATI

31.07.

SWJ-05

Gyula

MAMS

MAD

REZULTATI

04.09.

SWJ-04

Gyula

MAMS

MAD

REZULTATI

09.10.

SWJ-06

Dolnji Kraljevec

HMS

HR

REZULTATI
Speedway pokalno tekmovanje ekip
datum     št. dirke par organizator država  

27.03.

SWE-01

Hrvaška - Češka

HMS- D.Kraljevec

HR

REZULTATI

28.03.

SWE-02

Slovenija - Češka

ST Lendava

SLO

REZULTATI

18.04.

SWE-03

Češka - Slovenija

ACCR - Pardubice

ČEŠ

REZULTATI

08.10.

SWE-04

Hrvaška - Slovenija

HMS- D.Kraljevec

HR

REZULTATI

10.10.

SWE-05

Slovenija - Hrvaška

AMD Krško

SLO

REZULTATI

tba

SWE-06

Češka - Hrvaška

ACCR

ČEŠ

REZULTATI
DP + PP karting
datum     št. dirke kraj organizator država  

28.03.

KKF-01 

Lignano

FIK

ITA

REZULTATI

25.04.

KKF-02

Ljubečna

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

16.05.

KKF-03

Raceland Krško

AMK Rokart

SLO

REZULTATI

06.06.

KKF-04

Vransko

ŠD Mach 5

 SLO

REZULTATI

04.07. 

KKF-05 

Ptuj - Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

30.10.

KKF-06

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI
           

06.03.

KKS-01 

naknadno

naknadno

tba

odpoved

17.04.

KKS-02

Raceland Krško

AKK Sportstil

SLO

REZULTATI

08.05.

KKS-03

Čedad

AKK Sportstil

ITA

REZULTATI

12.06.

KKS-04

Ptuj - Hajdoše

AMD Ptuj

 SLO

REZULTATI

10.07. 

KKS-05 

Raceland Krško

AKK Sportstil

SLO

REZULTATI

25.09.

KKS-06

Čedad

AKK Sportstil

SLO

REZULTATI

09.10.

KKS-07

Novi Marof

AKK Sportstil

HR

REZULTATI
DP supermoto
datum     št. dirke kraj organizator država  

25.04.

SM-01

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

09.05.

SM-02

Pula

HMS

HR

REZULTATI

06.06.

SM-03

Logatec

ŠD IN Šport

SLO

REZULTATI

27.06.

SM-04

Pula

HMS

HR

REZULTATI

01.08.

SM-05

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

22.08.

SM-06

Vransko

KSD Vransko

SLO

REZULTATI

DP starodobnih vozil
datum     št. dirke kraj organizator država  

29.05.

SS-01

Katarina Trbovlje

Magnet Trbovlje

SLO

REZULTATI

31.07.

SD-02

Malkovec

Hrast Tržišče

SLO

REZULTATI

22.08.

SD-03

Vransko 1

KSD Vransko

SLO

REZULTATI

22.08.

SD-03

Vransko 2

KSD Vransko

SLO

REZULTATI

DP enduro
datum     št. dirke kraj organizator država  

27.03.

EN-01

Klanjec

HMS

HR

REZULTATI

28.03.

EN-02

Klanjec

HMS

HR

REZULTATI

12.06.

EN-05

Ajdovščina

Avto tuning club

SLO

REZULTATI

13.06.

EN-06

Ajdovščina

Avto tuning club

SLO

REZULTATI

18.07.

EN-07

Gorizia

FMI

ITA

odpoved

04.09.

EN-03

Tokod

MAMS

MAD

REZULTATI

05.09.

EN-04

Tokod

MAMS

MAD

REZULTATI

25.09.

EN-08

Primošten

HMS

HR

REZULTATI

26.09.

EN-09

Primošten

HMS

HR

odpoved

09.10.

EN-10

Kuchina

SMF

SVK

odpoved

10.10.

EN-11

Kuchina

SMF

SVK

odpoved
PP Skuter
datum     št. dirke kraj organizator država  

18.04.

SK-01

Ljubečna

ŠD Mach 5

SLO

REZULTATI

09.05.

SK-02

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

06.06.

SK-03

Vransko

ŠD Mach 5

SLO

REZULTATI

27.06.

SK-04

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

29.08.

SK-05

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI

10.10.

SK-06

Raceland Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI
           
AP Minimoto
datum     št. dirke kraj organizator država  

18.04.

MM-01

Ljubečna

ŠD Mach 5

SLO

REZULTATI

09.05.

MM-02

Raceland Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

06.06.

MM-03

Vransko

ŠD Mach 5

SLO

REZULTATI

27.06.

MM-04

Raceland Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

29.08.

MM-05

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI

10.10. 

MM-06

Raceland Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI
Ostale mednarodne dirke v Sloveniji
datum     rang kraj organizator    

04.04.

POZ

Koper

Karting

pozivna

odpoved

08.05.

SP

Lendava

Speedway

mladinci kval.

REZULTATI

22.05.

POZ

Ajdovščina

Endurocross

pozivna

REZULTATI

30.05.

EP

Šentvid

Motokros

open

REZULTATI

19.06.

EP

Ljubljana

Speedway

član, polfinale

REZULTATI

20.06.

POZ

Vrtojba

Karting

pozivna

odpoved

26.06.

SP

Krško

Speedway

mladinci polfinale

REZULTATI

11.07.

SP/EP

Orehova vas

Motokros

MX3 / MX2

REZULTATI

18.07.

EP

S. Konjice

Motokros

EMX 85

REZULTATI

22.08.

E cup

Vransko

Supermoto

evropski pokal

REZULTATI

22.08.

AA

Vransko

Starodobniki

Alpe Adria

REZULTATI

28.08.

POZ

Ljubelj

Starodobniki

Mednarodna

REZULTATI