Rezultati
Končni vrstni red 2011
DP Motokros DP CHD DP Speedway

DP Enduro

DP Supermoto DP in PP Karting
DP Starodobniki   DP Speedway mladinci
PP Motokros PP Cross country PP Skuter
Karting pokal ROK AP CHD AP Minimoto
Rezultati posameznih dirk
Motokros DP CHD Speedway
Enduro Supermoto Karting
Starodobniki   Speedway junior
Motokros PP Cross Country PP Skuter
Karting pokal ROK Speedway ekipe Minimoto
  Mednarodne dirke  
DP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator    
03.04.

MX-01 

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI
01.05.

MX-03

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

REZULTATI
08.05.

MX-02

Lemberg

TRK Tajfun šport

SLO 

odpoved
21.05.

MX-07a

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI
22.05.

MX-07b

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI
29.05.

MX-04

Škedenj

AMD S. Konjice

SLO 

REZULTATI
11.06.

MX-08a

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI
12.06.

MX-08b

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI
28.08.

MX-05

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI
25.09.

MX-06

Radizel

AMD Orehova vas

SLO 

REZULTATI
PP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator država  

27.03

MXP-01 

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO 

REZULTATI

10.04.

MXP-02

Škedenj

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI

15.05.

MXP-03

Radizel

AMD Orehova vas

SLO 

REZULTATI

05.06.

MXP-04

Lemberg

TRK Tajfun šport

SLO 

REZULTATI

19.06.

MXP-05

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

REZULTATI

11.09.

MXP-07

Škedenj

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI

02.10.

MXP-08

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI

09.10

MXP-06

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI
DP hitrostni motociklizem
datum     št. dirke kraj organizator država  

10.04.

CHD-01

RedBull ring

OSK OAMTC

A

odpoved

15.05.

CHD-02

Rijeka - Grobnik

HMS

HR

REZULTATI

05.06.

CHD-03

Pannoniaring

OSK OAMTC

MAD

REZULTATI

26.06.

CHD-04

Rijeka - Grobnik

HMS

HR

REZULTATI

28.08. 

CHD-05

Rijeka - Grobnik

AMZS

HR

REZULTATI
AP hitrostni motociklizem
datum     št. dirke kraj organizator država  

11.06.

CHD-12

Slovakiaring

 

SVK

REZULTATI

02.07.

CHD-11

Pannoniaring

 

MAD

REZULTATI

21.08.

CHD-13

Brno

 

ČEŠ

REZULTATI

02.10.

CHD-14

Slovakiaring

 

SVK

REZULTATI
DP Speedway posamezniki
datum     št. dirke kraj organizator država  

02.04.

SW-01

Donji Kraljevec

HMS

HR

REZULTATI

23.04.

SW-02

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

REZULTATI

16.07.

SW-03

Lendava

ST Lendava

SLO

REZULTATI

10.09.

SW-04

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI
DP Speedway junior
datum     št. dirke kraj organizator država  

09.04.

SWJ-01

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

REZULTATI

10.04.

SWJ-02

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI

30.07.

SWJ-03

Gyula

MAMS

MAD

odpoved

05.08.

SWJ-04

Dolnji Kraljevec

HMS

HR

REZULTATI

03.09.

SWJ-05

Gyula

MAMS

MAD

REZULTATI

16.10.

SWJ-06

Lendava

ST Lendava

SLO

odpoved
Speedway pokalno tekmovanje ekip
datum     št. dirke par organizator država  

19.03.

SWE-01

Hrvaška - Češka

HMS- D.Kraljevec

HR

REZULTATI

20.03.

SWE-02

Slovenija - Češka

AMD Krško

SLO

REZULTATI

03.04.

SWE-03

Hrvaška - Slovaška

HMS- D.Kraljevec

HR

REZULTATI

10.04.

SWE-04

Slovaška - Češka

SMF - Žarnovica

SVK

REZULTATI

15.04.

SWE-05

Slovenija - Hrvaška

ST Lendava

SLO

REZULTATI

12.05.

SWE-06

Češka - Hrvaška

ACCR - Pardubice

ČEŠ

REZULTATI

10.07.

SWE-07

Slovaška - Hrvaška

SMF - Žarnovica

SVK

REZULTATI

06.08.

SWE-08

Hrvaška - Slovenija

HMS- D.Kraljevec

HR

REZULTATI

13.08.

SWE-09

Slovaška-Slovenija

SMF - Žarnovica

SVK

REZULTATI

14.08.

SWE-10

Češka - Slovenija

ACCR - Liberec

ČEŠ

REZULTATI

17.09.

SWE-11

Slovenija-Slovaška

AMTK Ljubljana

SLO

REZULTATI

24.09.

SWE-12

Češka - Slovaška

ACCR - Svitavy

ČEŠ

REZULTATI
DP + PP karting
datum     št. dirke kraj organizator država  

26.03.

KK-01 

N. Marof

AKK Sportstil

HR

REZULTATI

16.04.

KK-02 

N. Marof

AKK Sportstil

HR

REZULTATI

07.05.

KK-03

Raceland Krško

AKK Sportstil

SLO

REZULTATI

11.06.

KK-04

Raceland Krško

AKK Sportstil

SLO

REZULTATI

02.07.

KK-05 

Čedad

AKK Sportstil

ITA

REZULTATI

27.08.

KK-06

Čedad

AKK Sportstil

ITA

REZULTATI

03.09.

KK-07

Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

08.10.

KK-08

Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI
Karting pokal ROK
datum     št. dirke kraj organizator država  

10.04.

KKR-01 

Jesolo

FIK

ITA

 REZULTATI

15.05.

KKR-02 

Krško

AMK Rokart

SLO

 REZULTATI

12.06.

KKR-03

Lignano

FIK

ITA

 REZULTATI

10.07.

KKR-04

Jesolo

FIK

ITA

 REZULTATI

28.08.

KKR-05 

Krško

AMK Rokart

SLO

 REZULTATI
DP supermoto
datum     št. dirke kraj organizator država  

03.04.

SM-01

Jesolo

FMI

ITA

REZULTATI

08.05.

SM-02

Ottobiano

FMI

ITA

REZULTATI

29.05.

SM-03

Pedavena

FMI

ITA

REZULTATI

26.06.

SM-04

Pomposa

FMI

ITA

REZULTATI

10.07.

SM-05

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI

21.08.

SM-06

Vransko

KSD Vransko

SLO

REZULTATI

18.09.

SM-07

Adria

FMI

ITA

REZULTATI

25.09.

SM-08

Hajdoše

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI
DP starodobnih vozil
datum     št. dirke kraj organizator država  

04.06.

SD-01

Vransko

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

11.06.

SD-02

Katarina Trbovlje

Magnet Trbovlje

SLO

REZULTATI

30.07.

SD-03

Malkovec

Hrast Tržišče

SLO

REZULTATI

20.08.

SD-04

Vransko

KSD Vransko

SLO

REZULTATI
DP Enduro
datum     št. dirke kraj organizator država  

26.03.

EN-01

Buzet

HMS

HR

REZULTATI

27.03.

EN-02

Buzet

HMS

HR

REZULTATI

09.04.

EN-03

Pecs

MAMS

MAD

REZULTATI

10.04.

EN-04

Pecs

MAMS

MAD

REZULTATI

07.05.

EN-07

Ajdovščina

Racing klub SLO

SLO

REZULTATI

21.05.

EN-08

Kaposvar

MAMS

MAD

REZULTATI

22.05.

EN-09

Kaposvar

MAMS

MAD

REZULTATI

27.08.

EN-05

Bjelovar

HMS

HR

odpoved

28.08.

EN-06

Bjelovar

HMS

HR

odpoved

01.10.

EN-10

Paha

MK Kragulj

SLO

REZULTATI
PP Skuter
datum     št. dirke kraj organizator država  

08.05.

SK-01

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI

05.06.

SK-02

Vransko

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

03.07.

SK-03

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

25.09.

SK-04

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

02.10.

SK-05

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI

16.10.

SK-06

Koper

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI
PP Cross Country
datum     št. dirke kraj organizator država  

12.03.

CC-01

Dragonja

MK Beli kamen

SLO

REZULTATI

16.04.

CC-02

Slovenj Gradec

MK S. Gradec

SLO

REZULTATI

07.05.

CC-03

Ajdovščina

Racing klub SLO

SLO

REZULTATI

18.06.

CC-04

Škedenj

AMD S. Konjice

SLO

REZULTATI

18.09.

CC-05

Radizel

AMD Orehova vas

SLO

REZULTATI

01.10.

CC-06

Paha

MK Kragulji

SLO

REZULTATI

15.10

CC-07

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO

REZULTATI
AP Minimoto
datum     št. dirke kraj organizator država  

08.05.

MM-01

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI

05.06.

MM-02

Vransko

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

03.07.

MM-03

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI

25.09.

MM-04

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

02.10.

MM-05

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI

16.10.

MM-06

Koper

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI
Ostale mednarodne dirke v Sloveniji
datum     rang kraj panoga razred   

07.05.

SP

Krško

Speedway

SGP kvalifikacije

REZULTATI

22.05.

EP

Prilipe

motokros

EMX Open

REZULTATI

05.06.

CEZ

Vransko

karting

CEZ

odpoved

12.06.

EP

Dolina pod Kalom

motokros

EMX 85

REZULTATI

09.07.

EP

Ljubljana

Speedway

Finale mladinci

REZULTATI

17.07.

SP

Radizel

motokros

MX3, Ženske

REZULTATI

20.08.

EP

Lendava

Speedway

Finale mlad. ekipe

REZULTATI

21.08.

EP

Vransko

Supermoto

EP Open

REZULTATI

21.08.

AA

Vransko

Starodobniki

Alpe Adria

REZULTATI

11.09.

POZ

Ljubelj

Starodobniki

Mednarodna

REZULTATI

tba

POZ

Škedenj

Motokros

Mednarodna

REZULTATI