Rezultati
Trenutni vrstni red 2012
DP Motokros DP CHD DP Speedway

DP Enduro

DP Supermoto DP Speedway mladinci
DP Starodobniki DP in PP Karting PP Motokros
PP Skuter PP Cross country AP Minimoto
Karting pokal ROK AP CHD AP Trial
Rezultati posameznih dirk
Motokros DP CHD Speedway
Enduro Supermoto Karting
Starodobniki Speedway junior Motokros PP
Cross Country PP Skuter Minimoto
Karting pokal ROK Speedway ekipe Trial
  Mednarodne dirke  
DP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator    
25.03.

MX-01 

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI
01.05.

MX-02

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

REZULTATI
26.08.

MX-03

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI
16.09.

MX-04

Škedenj

AMD S. Konjice

SLO 

REZULTATI
07.10.

MX-05

Radizel

AMD Orehova vas

SLO 

REZULTATI
           
PP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator država  

18.03

MXP-01 

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO 

REZULTATI

22.04.

MXP-02

Škedenj

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI

30.04.

MXP-03

Stranska vas

NIX Semič

SLO 

REZULTATI

20.05.

MXP-04

Radizel

AMD Orehova vas

SLO 

REZULTATI

27.05.

MXP-05

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO 

REZULTATI

16.06.

MXP-06

Mis. Dobrava

MK S. Gradec

SLO 

REZULTATI

02.09.

MXP-07

Škedenj

AMD Sl. Konjice

SLO 

REZULTATI

09.09.

MXP-08

Prilipe

AMD Brežice

SLO 

REZULTATI
           
DP hitrostni motociklizem
datum     št. dirke kraj organizator država  
29.04. CH-01 Slovakiaring SMF SVK REZULTATI

13.05.

CH-02 Brno ACCR CZE REZULTATI

03.06.

CH-03 Panoniaring OAMTC MAD REZULTATI

17.06.

CH-04 Rijeka HMS HR REZULTATI

19.08.

CH-05 Rijeka HMS HR REZULTATI

16.09.

CH-06 Adria FMI ITA REZULTATI
           
AP hitrostni motociklizem
datum     št. dirke kraj organizator država  
           
DP Speedway posamezniki
datum     št. dirke kraj organizator država  

14.04.

SW-02

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

REZULTATI

28.04.

SW-03

Donji Kraljevec

HMS

HR

REZULTATI

26.05.

SW-04

Lendava

ST Lendava

SLO

REZULTATI

06.07.

SW-01

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI
           
DP Speedway junior
datum     št. dirke kraj organizator država  

25.03.

SWJ-01

Dolnji Kraljevec

HMS

HR

REZULTATI

12.05.

SWJ-03

Natschbah

OAMTC

A

REZULTATI

13.05.

SWJ-04

Krško

AMD Krško

SLO

REZULTATI

23.06.

SWJ-05

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

REZULTATI

11.08.

SWJ-06

Gyula

MAMS

MAD

REZULTATI

22.09.

SWJ-02

Lendava

ST Lendava

SLO

REZULTATI

           
Speedway pokalno tekmovanje ekip
datum     št. dirke par organizator država  

23.03.

SWE-01

Hrvaška - Češka

HMS- D.Kraljevec

HR

REZULTATI

24.03.

SWE-02

Slovenija - Češka

AMTK Ljubljana

SLO

REZULTATI

12.05.

SWE-03

Češka - Slovaška

ACCR - Pardubice

ČEŠ

REZULTATI

13.05.

SWE-04

Slovaška - Češka

SMF - Žarnovica

SVK

REZULTATI

09.06.

SWE-05

Hrvaška - Slovaška

HMS- D.Kraljevec

HR

REZULTATI

10.06.

SWE-06

Hrvaška - Slovenija

HMS- D.Kraljevec

HR

REZULTATI

29.06.

SWE-07

Češka - Slovenija

ACCR - Pardubice

ČEŠ

REZULTATI

05.08.

SWE-08

Slovaška - Hrvaška

SMF - Žarnovica

SVK

REZULTATI

31.08.

SWE-11

Slovenija-Hrvaška

ST Lendava

SLO

REZULTATI

01.09.

SWE-09

Češka - Hrvaška

ACCR - Liberec

ČEŠ

REZULTATI

02.09.

SWE-10

Slovaška-Slovenija

SMF - Žarnovica

SVK

REZULTATI

07.10.

SWE-12

Slovenija-Slovaška

AMD Krško

SLO

REZULTATI
 
DP + PP karting
datum     št. dirke kraj organizator država  

24.03.

KK-01

Jesolo

AKK Sportstil

ITA

REZULTATI

28.04.

KK-02

Jesolo

AKK Sportstil

ITA

odpoved

26.05.

KK-03

Novi Marof

AKK Sportstil

HR

REZULTATI

02.06.

KK-04

Vransko

AMZS

SLO

REZULTATI

23.06.

KK-05

Novi Marof

AKK Sportstil

HR

REZULTATI

21.07.

KK-06

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

04.08.

KK-07

Čedad

AKK Sportstil

ITA

REZULTATI

25.08.

KK-08

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

08.09.

KK-09

Čedad

AKK Sportstil

ITA

REZULTATI
           
Karting pokal ROK
datum     št. dirke kraj organizator država  

15.04.

KKP-01

Jesolo

CSAI

ITA

REZULTATI

20.05.

KKP-02

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

REZULTATI

10.06.

KKP-03

Lignano

CSAI

ITA

REZULTATI

01.07.

KKP-04

Čedad

CSAI

ITA

REZULTATI

09.09.

KKP-05

Koper

AMK Rokart

SLO

REZULTATI
           
DP supermoto
datum     št. dirke kraj organizator država  

22.04.

SM-01

Poreč

HMS

HR

REZULTATI

06.05.

SM-02

Pula

HMS

HR

REZULTATI

03.06.

SM-03

Vransko

AMZS

SLO

REZULTATI

17.06.

SM-04

Adria

FMI

ITA

ODPOVED

01.07.

SM-05

Jesolo

FMI

ITA

REZULTATI

08.07.

SM-06

Rijeka

HMS

HR

ODPOVED

09.09.

SM-07

Vransko

AMZS

SLO

REZULTATI
           
DP starodobnih vozil
datum     št. dirke kraj organizator država  
03.06. 

SD-01

Vransko

AMZS

SLO

REZULTATI
03.06. 

SD-02

Vransko

AMZS

SLO

REZULTATI
16.06. 

SD-03

Katarina Trbovlje

Magnet Trbovlje

SLO

REZULTATI
28.07.

SD-04

Malkovec

Hrast Tržišče

SLO

REZULTATI
08.09.

SD-05

Vransko

AMZS

SLO

REZULTATI
22.09.

SD-06

Pohorje

ORC Muflon

SLO

REZULTATI
           
28.04.

SD-07

Vransko

AMZS

SLO

REZULTATI
13.05. 

SD-08

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI
01.07.

SD-10

Krško

MACH 5

SLO

REZULTATI
23.09.

SD-12

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI
14.10.

SD-11

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI
           
DP Enduro
datum     št. dirke kraj organizator država  
14.04.

EN-01

Buzet

HMS

HR

REZULTATI
15.04.

EN-02

Buzet

HMS

HR

REZULTATI
12.05.

EN-03

Pecs

MAMS

MAD

REZULTATI
13.05.

EN-04

Pecs

MAMS

MAD

REZULTATI
19.05.

EN-05

Ajdovščina

Racing klub SLO

SLO

REZULTATI
02.06.

EN-06

Kaposvar

MAMS

MAD

REZULTATI
03.06.

EN-07

Kaposvar

MAMS

MAD

REZULTATI
29.09.

EN-08

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO

REZULTATI
06.10.

EN-09

Stranska vas

NIX Semič

SLO

REZULTATI
           
PP Skuter
datum     št. dirke kraj organizator država  
28.04.

SK-01

Vransko

AMZS

SLO

REZULTATI
13.05. 

SK-02

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI
03.06. 

SK-03

Krško

MinimotokluObala

SLO

REZULTATI
01.07.

SK-04

Krško

MACH 5

SLO

REZULTATI
23.09.

SK-06

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI
14.10.

SK-05

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI
           
PP Cross Country
datum     št. dirke kraj organizator država  
21.04.

XC-01

Lemberg

TRK Tajfun šport

SLO

REZULTATI
19.05.

XC-02

Ajdovščina

Racing klub SLO

SLO

REZULTATI
30.06.

XC-03

Škedenj

AMD S. Konjice

SLO

REZULTATI
28.07.

XC-04

Boltija

MK Boltija

SLO

ODPOVED
29.09.

XC-06

Dolina pod kalom

AMD Šentvid

SLO

REZULTATI
06.10.

XC-07

Stranska vas

NIX Semič

SLO

REZULTATI
20.10.

XC-08

Dragonja

AMD Beli Kamen

SLO

REZULTATI
27.10.

XC-05

Radizel

AMD Orehova vas

SLO

REZULTATI
 
AP Minimoto
datum     št. dirke kraj organizator država  
28.04.

MM-01

Vransko

AMZS

SLO

REZULTATI
13.05. 

MM-02

Krško

AMD Orjaki

SLO

REZULTATI
03.06. 

MM-03

Krško

MinimotokluObala

SLO

REZULTATI
01.07.

MM-04

Krško

MACH 5

SLO

REZULTATI
23.09.

MM-06

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI
14.10.

MM-05

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

REZULTATI
           
AP Trial
datum     št. dirke kraj organizator država  
02.06.

TR-01

Vransko

AMZS

SLO

REZULTATI
09.09.

TR-02

Vransko

AMZS

SLO

REZULTATI
23.09.

TR-03

Logatec

 

SLO

REZULTATI
20.10.

TR-04

Dragonja

AMD Beli kamen

SLO

REZULTATI
           
Ostale mednarodne dirke v Sloveniji
datum     rang kraj panoga razred   

01.04.

MED

Vrtojba

Motokros

mednarodna dirka

REZULTATI

05.05.

SP

Ljubljana

Speedway

kvalifikacije SP ekipe

REZULTATI

13.05.

EP

Prilipe

motokros

EMX Open, 65, 85

REZULTATI

02.06.

POZ

Krško

Speedway

Zlati znak

REZULTATI

10.06.

SP

Radizel

motokros

MX3, Ženske

REZULTATI

04.08.

SP

Lendava

Speedway

mladinci, finale 2

REZULTATI

09.09.

EP

Vransko

Supermoto

EP Open

REZULTATI

09.09.

AA

Vransko

Supermoto

Alpe Adria

REZULTATI

09.09.

AA

Vransko

Starodobniki

Alpe Adria

REZULTATI

15.09.

EP

Krško

Speedway

finale 3

REZULTATI