SKUPNI VRSTNI RED - državna prvenstva, pokalna in amaterska tekmovanja
DP Motokros DP CHD DP Speedway
DP Enduro DP Supermoto DP Speedway pari
DP in PP Karting DP in AP Cross country DP Starodobni motociklizem
PP Skuter PP Karting ROK DP in AP Trial
PP Motokros   PP Minimoto
 
SKUPNI VRSTNI RED - ALPE ADRIA
ENDURO CHD SUPERMOTO
 

REZULTATI POSAMEZNIH DIRK  - državna prvenstva, pokalna in amaterska tekmovanja

DP Motokros DP CHD DP Speedway
DP Enduro DP Supermoto DP Starodobni motociklizem
DP in PP Karting DP in AP Cross country DP in AP Trial
PP Karting ROK PP motokros PP Skuter
PP minimoto Speedway ekipe DP Speedway pari
  Ostale dirke  
 

Motokros državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
02.05. MX-02 Prilipe AMD Brežice SLO Rezultati
02.06. MX-01 Stranska vas NIX Semič SLO Rezultati
25.06. MX-03 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO Rezultati
15.09. MX-04 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični SLO Rezultati
06.10. MX-05 Radizel AMD Orehova vas SLO Rezultati
           

Motokros pokalno tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
17.03. MXP-01 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO odpoved
14.04. MXP-02 Stranska vas NIX Semič SLO Rezultati
21.04. MXP-03 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO Rezultati
25.08. MXP-05 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični SLO Rezultati
01.09. MXP-06 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO Rezultati
22.09. MXP-07 Brnik tba SLO odpoved
05.10.. MXP-04 Radizel AMD Orehova vas SLO Rezultati
13.10. MXP-08 Prilipe AMD Brežice SLO Rezultati
           

CHD državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
05.05. CH-02 Adria FMI ITA Rezultati
25.05. CH-03a Panoniaring OAMTC MAD Rezultati
26.05. CH-03b Panoniaring OAMTC MAD Rezultati
16.06. CH-04 Grobnik HMS HR Rezultati
17.08. CH-05a Grobnik AMZS HR Rezultati
18.08. CH-05b Grobnik AMZS HR Rezultati
07.09. CH-01a Slovakiaring SMF SVK Rezultati
08.09. CH-01b Slovakiaring SMF SVK Rezultati
           

Speedway državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
06.04. SW-02 Donji Kraljevec HMS HR Rezultati
13.04. SW-03 Ljubljana AMTK Ljubljana SLO Rezultati
25.05. SW-04 Lendava ST Lendava SLO Rezultati
25.06. SW-01 Krško AMD Krško SLO Rezultati
           

Speedway tekmovanje ekip

datum št. dirke kraj organizator država  
12.05. SWE-01 Žarnovice SMF SVK Rezultati
12.06. SWE-02 Pardubice ACCR CZE Rezultati
22.06. SWE-03 Morahalom MAMS MAD Rezultati
31.08. SWE-04 Ljubljana AMTK Ljubljana SLO Rezultati
           

Speedway državno prvenstvo parov

datum št. dirke kraj organizator država  
07.04. SWP-02 Donji Kraljevec HMS HR Rezultati
20.04. SWP-01 Ljubljana AMTK Ljubljana SLO Rezultati
04.05. SWP-03 Krško AMD Krško SLO Rezultati
15.05. SWP-04 Plzen ACCR CZE Rezultati
14.09. SWP-05 Wiener Neustadt OAMTC A odpoved
21.09. SWP-06 Morahalom MAMS MAD Rezultati
22.09. SWP-07 Lendava ST Lendava SLO Rezultati
           

Karting državno prvenstvo in pokalno tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
10.03. KK-01 Jesolo AKK Sportstil ITA Rezultati
06.04. KK-02 Čedad AKK Sportstil ITA Rezultati
05.05. KK-03 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
08.06. KK-05 Čedad AKK Sportstil ITA Rezultati
30.06. KK-04 Ptuj AMD Ptuj SLO Rezultati
04.08. KK-06 Ptuj AMD Ptuj SLO Rezultati
31.08. KK-07 Vransko AMZS SLO Rezultati
15.09. KK-08 Novi Marof AKK Sportstil HR odpoved
29.09. KK-09 Novi Marof AKK Sportstil HR Rezultati
           

Karting pokalno tekmovanje ROK

datum št. dirke kraj organizator država  
21.04. KKP-01 Jesolo CSAI ITA Rezultati
19.05. KKP-02 Koper AMK Rokart SLO odpoved
16.06. KKP-03 Jesolo CSAI ITA Rezultati
28.07. KKP-04 Čakovec HAKS HR Rezultati
08.09. KKP-05 Koper AMK Rokart SLO odpoved
           

Supermoto državno prvenstvo in amatersko tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
20.04. SM-01 Vransko AMZS SLO odpoved
16.06. SM-02 Vransko AMZS SLO Rezultati
01.09. SM-03 Vransko AMZS SLO Rezultati
15.09. SM-04 Jesolo FMI ITA Rezultati
           

Starodobni motociklizem državno prvenstvo in pokalno tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
15.06. SD-01 Vransko AMZS SLO Rezultati
16.06. SD-02 Vransko AMZS SLO Rezultati
22.06. SD-03 Katarina Magnet Trbovlje SLO Rezultati
03.08. SD-04 Malkovec Hrast Tržišče SLO Rezultati
01.09. SD-05 Vransko AMZS SLO Rezultati
21.09. SD-06 Pohorje ORC Muflon SLO Rezultati
           
20.04. SM-07 Vransko AMZS SLO Rezultati
12.05. SD-08 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
02.06. SD-09 Krško AMD Orjaki SLO Rezultati
30.06. SD-10 tba tba SLO odpoved
06.10. SD-11 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
           

Enduro državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
23.03. EN-01 Tokod MAMS MAD odpoved
24.03. EN-02 Tokod MAMS MAD odpoved
06.04. EN-03 Malacky Kuchina SMF SVK Rezultati
07.04. EN-04 Malacky Kuchina SMF SVK Rezultati
04.05. EN-05 Buzet HMS HR Rezultati
05.05. EN-06 Buzet HMS HR Rezultati
18.05. EN-07 Ajdovščina Racing klub Slovenija SLO Rezultati
12.10. EN-08 Slovenj Gradec tba SLO Rezultati
           

Cross country  državno prvenstvo in amatersko tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
16.03. XC-01 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
20.04. XC-02 Radizel AMD Orehova vas SLO Rezultati
18.05. XC-03 Ajdovščina Racing klub Slovenija SLO Rezultati
29.06. XC-04 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO Rezultati
07.09. XC-05 Brnik tba SLO Rezultati
12.10. XC-06 Slovenj Gradec MK Slovenj Gradec SLO Rezultati
           

Skuter pokalno tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
20.04. SK-01 Vransko AMZS SLO Rezultati
12.05. SK-02 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
02.06. SK-03 Krško AMD Orjaki SLO Rezultati
04.08. SK-04 Vransko AMZS SLO Rezultati
22.09. SK-05 Krško AMD Orjaki SLO Rezultati
06.10. SK-06 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
           

Minimoto pokalno tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
20.04. MM-01 Vransko AMZS SLO Rezultati
12.05. MM-02 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
02.06. MM-03 Krško AMD Orjaki SLO Rezultati
30.06. MM-04 tba tba SLO odpoved
22.09. MM-05 Krško AMD Orjaki SLO Rezultati
06.10. MM-06 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
           

Trial državno prvenstvo in amatersko tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
20.04. TR-01 Vransko AMZS SLO Rezultati
03.08. TR-02 Vransko AMZS SLO Rezultati
04.08. TR-03 Vransko AMZS SLO Rezultati
01.09. TR-04 Vransko AMZS SLO Rezultati
           

Ostale mednarodne dirke v Sloveniji

datum št. dirke kraj Panoga država  
12.05. MXO-01 Prilipe motokros, EMX 65/85/Open SLO Rezultati
01.06. SWO-01 Krško speedway pozivna, Zlati znak SLO Rezultati
08.06. SWO-02 Ljubljana speedway pozivna, 50 letnica SLO odpoved
09.06. MXO-02 Radizel motokros, SP MX3 in Ženske SLO Rezultati
16.06. SMO-01 Vransko Supermoto EP Open/S3/Junior SLO Rezultati
16.06. SMO-01 Vransko Supermoto Alpe Adria Open SLO Rezultati
06.07. SWO-03 Lendava speedway pozivna,Zl. čelada SLO odpoved
04.08. MMO-01 Vransko minimoto EP SLO Rezultati
01.09. SDO-01 Vransko starodobniki Alpe Adria SLO Rezultati
07.09. SWO-04 Krško speedway SP SLO Rezultati