SKUPNI VRSTNI RED - državna prvenstva, pokalna in amaterska tekmovanja
DP Motokros DP CHD DP Speedway
DP Enduro DP Supermoto DP Speedway pari
DP Karting DP Minimoto DP Starodobni motociklizem
DP Skuter DP in AP Cross country DP in AP Trial
DP in AP Motokros PP Karting ROK PP/AP Karting sportstil
 
SKUPNI VRSTNI RED - ALPE ADRIA
Enduro CHD Starodobniki Supermoto
 

REZULTATI POSAMEZNIH DIRK  - državna prvenstva, pokalna in amaterska tekmovanja

DP Motokros DP CHD DP Speedway
DP Enduro DP Supermoto DP Starodobni motociklizem
DP Karting DP in AP Cross country DP in AP Trial
DP Minimoto PP motokros DP Skuter
PP Karting Sportstil Speedway ekipe DP Speedway pari
PP Karting ROK Ostale dirke  
 

Motokros državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
06.04. MX-01 Prilipe AMD Brežice SLO Rezultati
01.05. MX-02 Zabok HMS HR Rezultati
08.06. MX-03 Stranska vas NIX Semič SLO Rezultati
29.06. MX-04 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO Rezultati
31.08. MX-05 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični SLO Rezultati
12.10. MX-05 Prilipe AMD Brežice SLO Rezultati
           

Motokros pokalno tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
11.05. MXP-01 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO Rezultati
01.06. MXP-02 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični SLO Rezultati
07.06. MXP-03 Stranska vas NIX Semič SLO Rezultati
22.06. MXP-04 Mačkovci AMD Štefan Kovač SLO Rezultati
20.09. MXP-08 Mislinjska Dobrava MK Slovenj Gradec SLO Rezultati
05.10. MXP-05 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO Rezultati
11.10. MXP-07 Prilipe AMD Brežice SLO Rezultati
tba MXP-06 Radizel AMD Orehova vas SLO odpoved
           

CHD državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
04.05. CH-01 Adria FMI ITA Rezultati
24.05. CH-02 Panoniaring OAMTC MAD Rezultati
14.06. CH-06 Grobnik HMS HR Rezultati
15.06. CH-03 Grobnik HMS HR odpoved
13.09. CH-04 Slovakiaring SMF SVK Rezultati
14.09. CH-05 Slovakiaring SMF SVK Rezultati
           

Speedway državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
10.05. SW-02 Ljubljana AMTK Ljubljana SLO Rezultati
24.05. SW-03 Lendava ST Lendava SLO Rezultati
27.07. SW-04 Donji Kraljevec HMS HR Rezultati
18.10. SW-01 Krško AMD Krško SLO Rezultati
           

Speedway državno prvenstvo parov

datum št. dirke kraj organizator država  
29.04. SWP-01 Praga ACCR CZE Rezultati
30.04. SWP-02 Pardubice ACCR CZE Rezultati
09.05. SWP-03 Donji Kraljevec HMS HR Rezultati
17.08. SWP-07 Mšeno ACCR CZE Rezultati
22.08. SWP-04 Lendava ST Lendava SLO Rezultati
30.08. SWP-05 Krško AMD Krško SLO Rezultati
31.08. SWP-06 Ljubljana AMTK Ljubljana SLO Rezultati
           

Speedway tekmovanje ekip

datum št. dirke kraj organizator država  
13.04. SWE-01 Lendava ST Lendava SLO Rezultati
27.04. SWE-02 Žarnovice SMF SVK Rezultati
14.05. SWE-03 Pardubice ACCR CZE Rezultati
26.07. SWE-04 Žarnovice SMF SVK Rezultati
06.08. SWE-05 Pardubice ACCR CZE Rezultati
21.09. SWE-06 Krško AMD Krško SLO Rezultati
           

Karting državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
21.06. KK-01 Vransko AKK Sportstil SLO Rezultati
17.08. KK-02 Ptuj AMD Ptuj SLO Rezultati
30.08. KK-03 Novi Marof HAKS, AKK Sportstil HR Rezultati
27.09. KK-04 Vransko AKK Sportstil SLO Rezultati
           

Karting pokalno tekmovanje Sportstil

datum št. dirke kraj organizator država  
22.03. KK-01 Jesolo CSAI, AKK Sportstil ITA Rezultati
26.04. KK-02 Zagreb HAKS, AKK Sportsti HR Rezultati
07.05. KK-03 Čedad CSAI, AKK Sportstil ITA Rezultati
21.06. KK-05 Vransko AKK Sportstil SLO Rezultati
05.07. KK-04 Banja Luka AKK Sportstil BIH odpoved
17.08. KK-06 Ptuj AMD Ptuj SLO Rezultati
30.08. KK-07 Novi Marof HAKS, AKK Sportstil HR Rezultati
27.09. KK-08 Vransko AKK Sportstil SLO Rezultati
           

Karting pokalno tekmovanje ROK

datum št. dirke kraj organizator država  
16.03. KKR-01 Lignano CSAI, AMK Rokart ITA Rezultati
11.05. KKR-02 Jesolo CSAI, AMK Rokart ITA Rezultati
27.07. KKR-04 Pomposa CSAI, AMK Rokart ITA Rezultati
24.08. KKR-03 Čedad CSAI, AMK Rokart ITA Rezultati
27.09. KKR-05 Vransko AKK Sportstil SLO Rezultati
           

Minimoto državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
19.04. MM-01 Vransko AMD Orjaki SLO Rezultati
17.05. MM-02 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
29.06. MM-03 Krško AMD Orjaki SLO Rezultati
24.08. MM-04 Vransko AMD Orjaki SLO Rezultati
20.09. MM-05 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
           

Skuter državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
19.04. SK-01 Vransko AMD Orjaki SLO Rezultati
17.05. SK-02 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
29.06. SK-03 Krško AMD Orjaki SLO Rezultati
24.08. SK-04 Vransko AMD Orjaki SLO Rezultati
20.09. SK-05 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
           

Supermoto državno prvenstvo in amatersko tekmovanje - ODPOVEDANO

datum št. dirke kraj organizator država  
18.05. SM-01 Pula HMS HR Rezultati
24.08. SM-02 Vransko AMD Orjaki SLO Rezultati
21.09. SM-03 Poreč HMS HR Rezultati
05.10. SM-04 Novi Marof HMS HR Rezultati
           

Starodobni motociklizem državno prvenstvo in pokalno tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
07.06. SD-01 Katarina Magnet Trbovlje SLO Rezultati
02.08. SD-02 Malkovec Hrast Tržišče SLO Rezultati
20.09. SD-03 Pohorje ORC Muflon SLO Rezultati
01.09. SD-04 Vransko AMD Domžale SLO Rezultati
samo razred C1:
19.04. SD-05 Vransko AMD Orjaki SLO Rezultati
17.05. SD-06 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
29.06. SD-07 Krško AMD Orjaki SLO Rezultati
24.08. SD-08 Vransko AMD Orjaki SLO Rezultati
           

Enduro državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
10.05. EN-01 Buzet HMS HR Rezultati
11.05. EN-02 Buzet HMS HR Rezultati
07.06. EN-03 Ber MAMS MAD Rezultati
08.06. EN-04 Ber MAMS MAD Rezultati
21.06. EN-05 Kreševo HMS BIH Rezultati
22.06. EN-06 Kreševo HMS BIH Rezultati
14.09. EN-07 Mislinjska Dobrava MK Slovenj Gradec SLO odpoved
18.10. EN-08 Dragonja AMD Beli kamen SLO odpoved
           

Cross country  državno prvenstvo in amatersko tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
12.04. XC-01 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO Rezultati
24.05. XC-02 Radizel AMD Orehova vas SLO Rezultati
23.08. XC-03 Mačkovci AMD Štefan Kovač SLO Rezultati
14.09. XC-04 Mislinjska Dobrava MK Slovenj Gradec SLO Odpoved
04.10. XC-05 Brnik Motokros park Brnik SLO Odpoved
18.10. XC-06 Dragonja AMD Beli kamen SLO odpoved
           

Trial državno prvenstvo in amatersko tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
Koledar bo objavljen naknadno
           

Ostale mednarodne dirke v Sloveniji

datum št. dirke kraj Panoga država  
17.05. SWO-01 Krško speedway FP, polfinale SLO Rezultati
25.05. MXO-01 Prilipe motokros, EMX 65/85/Open SLO Rezultati
07.06. SWO-02 Ljubljana speedway SP, kvalifikacije SLO Rezultati
14.06. SWO-03 Krško speedway pozivna, Zlati znak SLO Rezultati
25.06. SWO-04 Krško speedway pozivna, Zlatorog SLO odpoved
06.07. MXO-02 Radizel motokros, EMX Open SLO Rezultati
28.09. SDO-01 Vransko Starodobniki Alpe Adria SLO Rezultati