Koledar
Koledar dirk za državna prvenstva, pokalna tekmovanja in amaterska tekmovanja 2013
Motokros Hitrostni motociklizem Speedway
Karting Enduro Starodobni motociklizem
Supermoto Minimoto Skuter
Cross Country Trial Ostale dirke
Mednarodni koledarji
UEM Alpe Adria CEZ
     
Koledar se lahko med sezono spreminja, vse morebitne spremembe bodo objavljene na spletni strani www.amzs-sport.com
DP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

07.04.

MX-02

Prilipe

AMD Brežice

SLO

 

23.06.

MX-01

Stranska vas

NIX Semič

SLO

nov datum 

25.06.

MX-03

Škedenj

AMD S. Konjice

SLO

 

08.09.

MX-04

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO

 

06.10.

MX-05

Radizel

AMD Orehova vas

SLO

 
 

 

 

 

 

 
PP Motokros
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

10.03.

MXP-01

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

 

14.04.

MXP-02

Stranska vas

NIX Semič

SLO

nov datum 

21.04.

MXP-03

Škedenj

AMD S. Konjice

SLO

 

05.05.

MXP-04

Radizel

AMD Orehova vas

SLO

 

26.05.

MXP-05

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO

 

01.09.

MXP-06

Škedenj

AMD S. Konjice

SLO

 

22.09.

MXP-07

rezervni termin

rezervni termin

SLO

še potrditi

13.10.

MXP-08

Prilipe

AMD Brežice

SLO

 

 

 

 

 

 

 
DP hitrostni motociklizem
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

07.04.

CH-01

Slovakiaring

SMF

SVK

 

05.05.

CH-02

Adria raceway

FMI

ITA

 

26.05.

CH-03

Panoniaring

OAMTC

A

 

16.06.

CH-04

Grobnik

HMS

HR

 

18.08.

CH-05

Grobnik

AMZS

HR

 

 

         
DP Speedway posamezniki
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

31.03.

SW-01

Krško

AMD Krško

SLO

 

06.04.

SW-02

Donji Kraljevec

HMS

HR

 

13.04.

SW-03

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

 

25.05.

SW-04

Lendava

ST Lendava

SLO

 

 

 

 

 

 

 
Speedway tekmovanje ekip
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

12.05.

SWE-01

Žarnovica

SMF

SVK

 

12.06.

SWE-02

Pardubice

ACCR

CZE

 

22.06.

SWE-03

Morahalom

MAMS

MAD

 

31.08.

SWE-04

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

 

 

 

 

 

 

 
Speedway tekmovanje parov
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

30.03.

SWP-01

Ljubljana

AMTK Ljubljana

SLO

 

07.04.

SWP-02

Donji Kraljevec

HMS

HR

 

04.05.

SWP-03

Krško

AMD Krško

SLO

 

15.05.

SWP-04

Plzen

ACCR

CZE

 

14.09.

SWP-05

Wiener Neustadt

OAMTC

A

 

21.09.

SWP-06

Morahalom

MAMS

MAD

 

22.09.

SWP-07

Lendava

ST Lendava

SLO

 

 

 

 

 

 

 
DP + PP Karting
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

10.03.

KK-01

Jesolo

AKK Sportstil

ITA

 

06.04.

KK-02

Čedad

AKK Sportstil

ITA

 

05.05.

KK-03

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

 

09.06.

KK-04

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

 

30.06.

KK-05

Čedad

AKK Sportstil

ITA

 

04.08.

KK-06

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

 

31.08.

KK-07

Vransko

AMZS

SLO

sobota

15.09.

KK-08

Novi Marof

AKK Sportstil

HR

 

29.09.

KK-09

Novi Marof

AKK Sportstil

HR

 
 

 

 

 

 

 
Karting pokal ROK
datum     št. dirke kraj organizator država opomba
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
DP Supermoto
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

20.04.

SM-01

Vransko

AMZS

SLO

 

16.06.

SM-02

Vransko

AMZS

SLO

 

01.09.

SM-03

Vransko

AMZS

SLO

 

22.09.

SM-04

Vrtojba

Obala racing

SLO

 
 

 

 

 

 

 
DP Starodobnih vozil
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

15.06.

SD-01

Vransko

AMZS

SLO

 

16.06.

SD-02

Vransko

AMZS

SLO

 

22.06.

SD-03

Katarina

Magnet Trbovlje

SLO

 

03.08.

SD-04

Malkovec

Hrast Tržišče

SLO

 

01.09.

SD-05

Vransko

AMZS

SLO

 

21.09.

SD-06

Pohorje

ORC Muflon

SLO

 
 

 

 

 

 

 

20.04.

SD-07

Vransko

AMZS

SLO

samo C1 

12.05.

SD-08

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

samo C1

02.06.

SD-09

Krško

AMD Orjaki

SLO

samo C1 

30.06.

SD-10

tba

tba

SLO

samo C1 

06.10.

SD-11

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

samo C1 
 

 

 

 

 

 
DP Enduro
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

23.03.

EN-01

Tokod

MAMS

MAD

 

24.03.

EN-02

Tokod

MAMS

MAD

 

06.04.

EN-03

Malacky Kuchina

SMF

SVK

 

07.04.

EN-04

Malacky Kuchina

SMF

SVK

 

04.05.

EN-05

Buzet

HMS

HR

 

05.05.

EN-06

Buzet

HMS

HR

 

18.05.

EN-07

Ajdovščina

tba

SLO

 

28.09.

EN-08

Slovenj Gradec

tba

SLO

 
 

 

 

 

 

 
PP Cross Country
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

16.03.

XC-01

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

 

20.04.

XC-02

Radizel

AMD Orehova vas

SLO

 

18.05.

XC-03

Ajdovščina

tba

SLO

 

29.06.

XC-04

Škedenj

AMD S. Konjice

SLO

 

07.09.

XC-05

Brnik

tba

SLO

 

28.09.

XC-06

Slovenj Gradec

tba

SLO

 
 

 

 

 

 

 
PP Skuter
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

20.04.

SK-01

Vransko

AMZS

SLO

 

12.05.

SK-02

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

 

02.06.

SK-03

Krško

AMD Orjaki

SLO

 

30.06.

SK-04

tba

tba

SLO

 

22.09.

SK-05

Vrtojba

Obala racing

SLO

 

06.10.

SK-06

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

 
 

 

 

 

 

 
Minimoto pokalno tekmovanje
datum     št. dirke kraj organizator država opomba

20.04.

MM-01

Vransko

AMZS

SLO

 

12.05.

MM-02

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

 

02.06.

MM-03

Krško

AMD Orjaki

SLO

 

30.06.

MM-04

tba

tba

SLO

 

22.09.

MM-05

Vrtojba

Obala racing

SLO

 

06.10.

MM-06

Vrtojba

ŠKD GAS Vrtejba

SLO

 
 

 

 

 

 

 
Trial amatersko tekmovanje
datum     št. dirke kraj organizator država opomba
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
Ostale mednarodne dirke v Sloveniji
datum     rang kraj panoga opomba

12.05.

EP

Prilipe

motokros

EMX Open, 65, 85

09.06.

SP

Radizel

motokros

MX3, Ženske

16.06.

EP

Vransko

Supermoto

EP Open

01.09.

AA

Vransko

Starodobniki

Alpe Adria

07.09.

SP

Krško

Speedway

SGP

 

 

 

 

 

UEM - EVROPSKA PRVENSTVA
CESTNO HITROSTNE DIRKE
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

CESTNO HITROSTNE DIRKE - minimoto
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

ENDURO
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

ENDURO cross country
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

MOTOKROS EMX 125
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

MOTOKROS EMX 250
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

MOTOKROS EMX OPEN
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

MOTOKROS EMX 65, 85 (SW Europe)
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

MOTOKROS EVROPSKI POKAL NARODOV
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

SPEEDWAY
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

SPEEDWAY mladinci
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

SPEEDWAY pari
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

SPEEDWAY mladinske ekipe
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

SUPERMOTO S2
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

SUPERMOTO Open, S3, SM junior
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

CEZ
KARTING
datum     kraj država opomba
12.05.

Vysoke Myto

CZE

 

28.07.

Dunajska Streda

SVK

 

 

 

 

 

Alpe Adria
CESTNO HITROSTNE DIRKE
datum     kraj država opomba
07.04.

Slovakiaring

SVK

 

05.05.

Adria

ITA

+ starodobniki

26.05.

Panoniaring

A

 

16.06.

Grobnik

HR

+ starodobniki

07.07.

Most

CZE

 

28.07.

Poznan

POL

 

18.08.

Grobnik

HR

+ starodobniki

01.09.

Vransko

SLO

samo starodobniki

???

???

MAD

 

 

 

 

 

MOTOKROS
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

SUPERMOTO
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

ENDURO
datum     kraj država opomba
23/24.4

Tokod

MAD

 

6/7.4.

Malacky Kuchina

SVK

 

4/5.5.

Buzet

HR

 

6/7.7.

Kreševo

BiH

 

 

 

 

 

SPEEDWAY
datum     kraj država opomba

 

 

 

 

TRIAL
datum     kraj država opomba