SKUPNI VRSTNI RED - državna prvenstva, pokalna in amaterska tekmovanja
DP Motokros DP CHD DP Speedway
DP Enduro DP in AP Supermoto DP Speedway pari
DP Karting DP Minimoto DP Starodobni motociklizem
DP Skuter DP Cross country DP in AP Trial
DP in AP Motokros PP Karting ROK PP/AP Karting sportstil
 
SKUPNI VRSTNI RED - ALPE ADRIA
Enduro CHD Starodobniki Supermoto
 

REZULTATI POSAMEZNIH DIRK  - državna prvenstva, pokalna in amaterska tekmovanja

DP Motokros DP CHD DP Speedway
DP Enduro DP Supermoto DP Starodobni motociklizem
DP Karting DP Cross country DP in AP Trial
DP Minimoto PP motokros DP Skuter
PP Karting Sportstil PP Karting ROK DP Speedway pari
  Ostale dirke  
 

UNIOR Motokros državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
03.05. MX-02 Pakrac HMS HR Rezultati
17.05. MX-03 Prilipe AMD Brežice SLO Rezultati
25.06. MX-04 Mačkovci AMD Štefan Kovač SLO Rezultati
06.09. MX-05 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični SLO Rezultati
12.09. MX-01 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO Rezultati
04.10. MX-06 Radizel AMD Orehova vas SLO Rezultati
 * morebitnem o nadomestnem terminu bo pristojna komisija odločala naknadno
           

Motokros pokalno tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
26.04. MXP-01 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO Rezultati
09.05. MXP-02 Radizel AMD Orehova vas SLO Rezultati
31.05. MXP-03 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični SLO Rezultati
20.06. MXP-07 Mislinjska Dobrava MK Slovenj Gradec SLO odpoved
30.08. MXP-04 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO Rezultati
11.10. MXP-05 Prilipe AMD Brežice SLO odpoved
18.10. MXP-06 Mačkovci AMD Štefan Kovač SLO odpoved
           

CHD državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
16.05. CH-01 Adria FMI ITA Rezultati
17.05. CH-02 Adria FMI ITA Rezultati
30.05. CH-03 Panoniaring OAMTC MAD Rezultati
31.05. CH-04 Panoniaring OAMTC MAD Rezultati
20.06. CH-05 Grobnik HMS HR Rezultati
21.06. CH-06 Grobnik HMS HR Rezultati
12.09. CH-07 Slovakiaring SMF SVK Rezultati
13.09. CH-08 Slovakiaring SMF SVK Rezultati
           

Speedway državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
06.04. SW-01 Krško AMD Krško SLO Rezultati
11.04. SW-03 Lendava ST Lendava SLO Rezultati
13.06. SW-02 Ljubljana AMTK Ljubljana SLO Rezultati
01.08. SW-04 Donji Kraljevec HMS HR Rezultati
           

Speedway državno prvenstvo parov

datum št. dirke kraj organizator država  
04.04. SWP-01 Ljubljana AMTK Ljubljana SLO Rezultati
21.04. SWP-02 Praga ACCR CZE Rezultati
22.04. SWP-03 Pardubice ACCR CZE Rezultati
07.06. SWP-04 Žarnovica SMF SVK Rezultati
18.07. SWP-05 Krško AMD Krško SLO Rezultati
19.08. SWP-06 Pardubice ACCR CZE Rezultati
22.08. SWP-07 Lendava ST Lendava SLO Rezultati
13.09. SWP-08 Donji Kraljevec HMS HR Rezultati
17.10. SWP-09 Krško AMD Krško SLO odpoved
           

Karting državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
14.06. KK-01 Ptuj AMD Ptuj SLO Rezultati
05.07. KK-02 Vransko AKK Sportstil SLO Rezultati
30.08. KK-03 Čedad AKK Sportstil ITA Rezultati
13.09. KK-04 Ptuj AMD Ptuj SLO Rezultati
27.09. KK-05 Vransko AKK Sportstil SLO Rezultati
           

Karting pokalno tekmovanje Sportstil

datum št. dirke kraj organizator država  
22.03. KKS-01 Jesolo CSAI, AKK Sportstil ITA Rezultati
12.04. KKS-02 Novi Marof HAKS, AKK Sportstil HR Rezultati
17.05. KKS-03 Novi Marof HAKS, AKK Sportstil HR Rezultati
14.06. KKS-05 Ptuj AMD Ptuj SLO Rezultati
05.07. KKS-09 Vransko AKK Sportstil SLO Rezultati
19.07. KKS-05 Čedad CSAI, AKK Sportstil ITA Odpoved
30.08. KKS-06 Čedad CSAI, AKK Sportstil ITA Rezultati
13.09. KKS-07 Ptuj AMD Ptuj SLO Rezultati
27.09. KKS-08 Vransko AKK Sportstil SLO Rezultati
           

Karting pokalno tekmovanje ROK

datum št. dirke kraj organizator država  
19.04. KKR-01 Čedad CSAI, AMK Rokart ITA Odpoved
31.05. KKR-02 Adria CSAI, AMK Rokart ITA Rezultati
21.06. KKR-03 Lignano CSAI, AMK Rokart ITA Rezultati
05.07. KKR-04 Vransko AKK Sportstil SLO Rezultati
27.09. KKR-05 Vransko AKK Sportstil SLO Rezultati
           

Minimoto državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
10.05. MM-01 Pula HMS HR Rezultati
23.05. MM-02 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
20.06. MM-03 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
23.08. MM-04 Vransko AMD Orjaki SLO Rezultati
27.09. MM-05 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
           

Skuter državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
10.05. SK-01 Pula HMS HR Rezultati
23.05. SK-02 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
20.06. SK-03 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
23.08. SK-04 Vransko AMD Orjaki SLO Rezultati
27.09. SK-05 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
           

Supermoto državno prvenstvo in amatersko tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
10.05. SM-01 Pula HMS HR Rezultati
23.08. SM-02 Vransko AMD Orjaki SLO Rezultati
06.09. SM-03 Kula AMSS SRB Rezultati
           

Starodobni motociklizem državno prvenstvo in pokalno tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
06.06. SD-01 Katarina Magnet Trbovlje SLO odpoved
01.08. SD-02 Malkovec Hrast Tržišče SLO Rezultati
22.08. SD-01 Vransko AMD Orjaki SLO odpoved - prekinjeno
19.09. SD-03 Pohorje ORC Muflon SLO odpoved
samo razred C1:
23.05. SD-04 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
20.06. SD-05 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
23.08. SD-06 Vransko AMD Orjaki SLO Rezultati
27.09. SD-07 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Rezultati
           

Enduro državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
09.05. EN-01 Ber MAMS MAD Rezultati
10.05. EN-02 Ber MAMS MAD Rezultati
30.05. EN-03 Buzet HMS HR Rezultati
31.05. EN-04 Buzet HMS HR Rezultati
13.06. EN-05 Kreševo HMS BIH Rezultati
14.06. EN-06 Kreševo HMS BIH Rezultati
20.06. EN-07 Kreševo HMS BIH odpoved
21.06. EN-08 Kreševo HMS BIH odpoved
01.08. EN-09 Žiri ORZS SLO Rezultati
           
           

Cross country  državno prvenstvo

datum št. dirke kraj organizator država  
21.03. XC-01 Koper ORZS SLO Rezultati
16.05. XC-02 Slovenj Gradec ORZS SLO Rezultati
29.08. XC-03 Lovrenc na Pohorju ORZS SLO Rezultati
03.10. XC-04 Žiri ORZS SLO Rezultati
           

Trial državno prvenstvo in amatersko tekmovanje

datum št. dirke kraj organizator država  
Koledar bo objavljen naknadno
           

Ostale mednarodne dirke v Sloveniji

datum št. dirke kraj Panoga država  
29.03. MXO-01 Prilipe motokros, EMX 65/85/Open SLO Rezultati
09.05. KKO-01 Portorož pozivna karting dirka SLO Odpoved
09.05. KKO-02 Ptuj pozivna karting dirka SLO Rezultati
30.05. SWO-01 Lendava speedway EP, challange SLO Odpoved
06.06. SWO-02 Krško speedway pozivna, Zlati znak SLO Rezultati
07.06. MXO-02 Radizel motokros, EMX 65/85/Open SLO Rezultati
25.06. SWO-03 Krško speedway pozivna, Zlatorog SLO Rezultati
23.08. SMO-01 Vransko supermoto, Alpe Adria SLO Rezultati
12.09. SWO-04 Krško speedway, grand prix SLO Rezultati