DP SLOVENIJE 2006
KARTING
neuradni končni vrstni red
R1 - Mini 50
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Martin Vugrinec AKK Sportstil 52 odp 17 20 17* odp 15 15*
2 Mark Sitar AMD Sitar Dunlop Racing 48 odp 14 17 15* odp 17 14*
3 Filip Gregorič AMD Gorica 41 odp 13 15 ** odp 13 -
4 Mark Kos AMD Šlander 40 odp 20 disk 14* odp 20 20*
5 Sara Markučič AMD Moste 39 odp 11 14 20* odp 14 17*
6 Gašper Bizjan AK Lamko 28 odp 15 13 - odp - -
7 Max Hawlina AKK Sportstil 12 odp 12 - - odp - -
* ne šteje, premalo nastopajočih
** ni štartal
R2 - Gazela Mini
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Klemen Praznik AKK Sportstil 89 odp 15 20 20 odp 20 14
2 Žan Podkoritnik AMD Šlander 84 odp 20 12 17 odp 15 20
3 Matija Mulej AMD Lucija 70 odp 13 15 14 odp 17 11
4 Rene Gregorič AMD Gorica 67 odp 14 10 12 odp 14 17
5 Miha Mulej AMD Lucija 66 odp 11 17 11 odp 12 15
6 Vanesa Ambroželj AMD Lucija 55 odp 9 13 10 odp 11 12
7 Marjan Grobenski AKK Sportstil 46 odp 17 14 15 odp - -
8 Matjaž Sekavčnik AMD MPI-Racing 45 odp 10 9 - odp 13 13
9 Kris Kos AKK Sportstil 36 odp 12 11 13 odp - -
R3 - Gazela Free
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Erik Sajovic AMD Moste 69 odp 17 17 14* odp 20 15
2 Klemen Prešern AK Lamko 58 odp 15 14 17* odp 17 12
3 Dejvid Nistor AMD Ptuj 57 odp 14 15 10* odp 11 17
4 Rok Grm AMD Moste 56 odp 10 12 15* odp 14 20
5 Domen Horvat AMD Lucija 50 odp 11 13 13* odp 12 14
6 Matija Jurkovič AKK Sportstil 48 odp 13 20 20* odp 15 disk
7 Ignac Šalamon AMD MPI-Racing 45 odp 9 10 0* odp 13 13
8 Alen Gregorič AMD Lucija 33 odp 12 disk 12* odp 10 11
9 Marko Bembič AKK Sportstil 20 odp 20 disk - odp - -
10 Lea Aš AMD Šlander 11 odp 0 11 - odp - -
* po sklepu zirije se dirka ne tockuje za DP
R4 - Rotax Max Junior
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Martin Mihič AMD Moste 77 odp 20* 17* 20 odp 17 20 20
2 Žan Zabret AMD Ptuj 61 odp 17* 20* 15 odp 14 15 17
3 Blaž Božak AMD Ptuj 52 odp - - - odp 20 17 15
4 Matjaž Dominko AMD Ptuj 30 odp - - 17 odp 13 -
5 Tjaša Likar AMD Lucija 26 odp - - 14 odp 12 -
6 Saša Stamenkovič AMD Ptuj 15 odp - - - odp 15 -
* ne šteje, premalo nastopajočih
R6 - Rotax Max senior
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Urban Stare AMD Moste 97 odp 20 20 20 odp 17 20
2 Tina Markovič AK Self 76 odp 15 17 14 odp 20 10
3 Domen Kerman AMD Moste 68 odp 17 15 9 odp 13 14
4 Darjan Klobasa AMD Ptuj 62 odp 14 8 17 odp 10 13
5 Iztok Vonča AMD Ptuj 58 odp 3 11 15 odp 14 15
6 Damjan Švajncar Butinar AMD Ptuj 57 odp 13 13 10 odp 12 9
7 Denis Boštjančič AMD Gorica 54 odp 4 14 12 odp 7 17
8 Urban Marolt AKK Sportstil 48 odp 8 10 8 odp 15 7
9 Boris Oven AKK Sportstil 37 odp 12 3 11 odp 11 -
10 Matevž Boh AMD Moste 35 odp 10 6 4 odp 9 6
11 Alen Hvalica AMD Gorica 31 odp 5 7 - odp 8 11
12 Aleš Rus AKK Sportstil 27 odp 11 9 7 odp - -
13 Dejan Srimšek AKK Sportstil 25 odp - - 13 odp - 12
14 Alex Konig AKK Sportstil 22 odp 7 2 5 odp 0 8
15 Rado Kotar AKK Sportstil 22 odp 6 5 6 odp 5 -
16 Peter Podržaj AKK Sportstil 19 odp 9 4 ** odp 6 -
17 Janez Heimer AK Lamko 12 odp - 12 - odp - -
** ni štartal
R7 - 125
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Damjan Ščulac AMD Moste 79 odp 15 20 15 odp 14 15
2 Miha Sluga AMD Moste 76 odp 13 14 14 odp 15 20
3 Marko Sedmak AMD Moste 73 odp 20 15 13 odp 12 13
4 Gregor Tomazin AMD Moste 67 odp - 13 20 odp 17 17
5 Janez Preša AKK Sportstil 62 odp 14 5 12 odp 20 11
6 Zlatko Oman AMD Ptuj 54 odp 12 - 17 odp 13 12
7 Aleš Bužga AMD Moste 39 odp 8 17 - odp - 14
8 Jože Šeruga AMD Ptuj 34 odp 7 7 6 odp 4 10
9 Timon Šemerl AKK Sportstil 32 odp 6 11 8 odp 7 -
10 Simon Sodnik AKK Sportstil 31 odp 2 9 9 odp 11 -
11 Anton Milavec AMD Moste 30 odp 17 10 - odp 3 -
12 Zoran Turk AKK Sportstil 30 odp 5 6 10 odp 9 -
13 Alfred Gregorič AKK Sportstil 30 odp 3 8 5 odp 5 9
14 Marjan Smrdelj AMD Moste 25 odp 0 - 7 odp 10 8
15 Roman Fikfak AKK Sportstil 23 odp 11 12 - odp - -
16 Borut Levstek AMD Ptuj 21 odp 4 - 11 odp 6 -
17 Andrej Jug AMD Gorica 21 odp 9 4 - odp 8 0
18 Matej König AMD Sportstil 10 odp 10 - - odp - -
R9 - 100 ICA junior
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Žan Lajkovič AMD Šlander 60 odp 20 ** 20 ** ** 20
2 Matevž Habjan AMD Lucija 49 odp 17 ** 17 ** ** 15
3 Saša Stamenkovič AMD Ptuj 43 odp 15 ** 14 ** ** 14
4 Klemen Kovačič AMD Lucija 42 odp 12 ** 13 ** ** 17
5 Blaž Božak AMD Ptuj 29 odp 14 ** 15 ** ** -
6 Jaka Marinšek AMD Ptuj 13 odp 13 ** - ** ** -
7 Luka Bricelj AMD Lucija 11 odp 11 ** - ** ** -
8 Matjaž Dominko AMD Ptuj 0 odp 0 ** - ** ** -
** ne šteje za DP
R10 - 100 ICA
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Miha Kovač AMD Lucija 54 odp 20 ** 14 ** ** 20
2 Jan Jemc AK Plamtex Šport 51 odp 17 ** 20 ** ** 14
3 Sebastijan Skrbinšek AMD Šlander 46 odp 14 ** 15 ** ** 17
4 Luka Jurkovič AKK Sportstil 45 odp 15 ** 17 ** ** 13
5 Žan Humar AMD Gorica 28 odp 13 ** disk ** ** 15
6 Urban Stare AMD Moste 12 odp 12 ** - ** ** -
7 Luka Glazer AMD Lucija 0 odp - ** *** ** ** -
** ne šteje za DP
*** ni štartal
Ekipe
Mesto Društvo   Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 AMD Moste R1 331 odp 11* 14 - odp 14* -
R2 odp - - - odp - -
R3 odp 17 17 - odp 20 20
R4 odp - - - odp 17 20
R6 odp 20 20 20 odp 17 20
R7 odp 20 20 20 odp 17 20
R9 odp - - - odp - -
R10 odp 12 - - odp - -
2 AMD Ptuj R1 260 odp - - - odp - -
R2 odp - - - odp - -
R3 odp 14 15 - odp 11 17
R4 odp - - - odp 20 17
R6 odp 14 13 17 odp 14 15
R7 odp 12 7 17 odp 13 -
R9 odp 15 - 15 odp - 14
R10 odp - - - odp - -
3 AMD Lucija R1 245 odp - - - odp - -
R2 odp 13 17 14 odp 17 15
R3 odp 12 13 - odp 13 14
R4 odp - - - odp 12 -
R6 odp - - - odp - -
R7 odp - - - odp - -
R9 odp 17 - 17 odp - 17
R10 odp 20 - 14 odp - 20
4 AMD Šlander R1 241 odp 20 - - odp 20 -
R2 odp 20 12 17 odp 15 20
R3 odp - 11 - odp - -
R4 odp - - - odp - -
R6 odp - - - odp - -
R7 odp - - - odp - -
R9 odp 20 - 20 odp - 20
R10 odp 14 - 15 odp - 17
5 AMD Gorica R1 202 odp 13 15 - odp 13 -
R2 odp 14 10 12 odp 14 17
R3 odp - - - odp - -
R4 odp - - - odp - -
R6 odp 5* 14 12 odp 8 11
R7 odp 9 4 - odp 8 0
R9 odp - - - odp - -
R10 odp 13 - - odp - 15
6 AK Lamko R1 69 odp 15 13 - odp - -
R2 odp - - - odp - -
R3 odp 15 14 - odp 17** -
R4 odp - - - odp - -
R6 odp - 12 - odp - -
R7 odp - - - odp - -
R9 odp - - - odp - -
R10 odp - - - odp - -
7 MPI racing R1 70 odp - - - odp -
R2 odp 10** 9 - odp 13 13
R3 odp - 10 - odp 13 12
R4 odp - - - odp - -
R6 odp - - - odp - -
R7 odp - - - odp - -
R9 odp - - - odp - -
R10 odp - - - odp - -
* ne šteje (štejejo samo 4 najboljše uvrstitve)
** nastopiti morata najmanj 2 voznika drustva
Koledar 2006
1. 18.03.2006 Jesolo (ITA) 5. 08.07.2006 Čedad (ITA)
2. 08.04.2006 Lucija 6. 30.09.2006 Krško
3. 13.05.2006 Čedad (ITA) 7. 14.10.2006 Lucija
4. 17.06.2006 Ptuj