Državno prvenstvo 2007
Karting
Končni vrstni red
R1 - Mini 50
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Filip Gregorič AMD Gorica 120 17* 20 17* 20 20 20 20 20
2 Sara Markučič AMD Moste 104 20 17 20 14* 14* 15 15 17
3 Katja Pivk AK MPI-Racing 98 14* 14* 15 17 17 17 17 15
4 Jakob Gregorič AMD Gorica 84 15 13 14 12* 15 13 14 0*
5 Gaia Kristina Gregorič AMD Gorica 83 -* 15 -* 15 12 14 13 14
6 Tanja Mirt AKK Sportstil 76 -* 12* 13 13 13 12 12 13
R2 - Gazela Mini
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Klemen Praznik AKK Sportstil 117 15* 17* 20 20 17 20 20 20
2 Miha Mulej AKK Primus 111 20 20 17 15* 20 13* 17 17
3 Vanesa Ambroželj AKK Sportstil 96 17 14* 15* 17 15 17 15 15
4 Matjaž Sekavčnik AK MPI-Racing 83 13 15 14 14 13 12* 14 -*
5 Jakob Parkelj AMD Moste 78 11* -* 12 11 14 15 13 13
6 Jernej Parkelj AMD Moste 76 12 -* 11* 13 11 14 12 14
7 Martin Vugrinec AKK Sportstil 64 14 13 13 12 12 -* -* -
R3 - Gazela Free
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Erik Sajovic AMD Moste 120 20 17* 17* 20 20 20 20 20
2 Klemen Prešern AK Lamko 102 17 20 20 15 15 14* 12* 15
3 Rok Grm AMD Moste 92 15 11* 12* 14 12 17 17 17
4 Domen Horvat AMD Moste 82 14 15 10 9* 17 12 9* 14
5 Rene Gregorič AMD Gorica 80 13 14 13 13 14 10* 13 9*
6 Dejvid Nistor AMD Ptuj 72 -* 0 15 17 -* 15 15 10
7 Žan Podkoritnik AMD Šlander 72 10* 13 11* 11 13 13 11 11
8 Ignac Šalamon AMD Moste 71 11 -* -* 12 10 11 14 13
9 Matija Mulej AKK Primus 71 12 12 14 10* 11 9* 10 12
R4 - Rotax Junior
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Blaž Božak AMD Ptuj 111 13* 12* 20 20 17 20 14 20
2 Saša Stamenkovič AMD Ptuj 103 17 17 12* disk* 20 14 20 15
3 Matjaž Dominko AMD Ptuj 97 20 14* 13* 14 15 17 17 14
4 Martin Mihič AMD Moste 86 15 15 15 12* 13 12* 15 13
5 Alen Gregorič AKK Sportstil 85 -* 11* 14 15 11 15 13 17
6 Žan Zabret AMD Ptuj 79 14 13 11 17 12 11* 12 -*
7 Peđa Misimovič AMD TAZKART 76 12 20 17 13 14 disk -* -*
8 Tjaša Likar AK MPI-Racing 44 -* -* 10 - 10 13 11 -
R6 - Rotax Senior
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Urban Stare AMD Moste 120 20 20 17* *** 20 20 20 20
2 Darjan Klobasa AMD Ptuj 95 11* 17 14 *** 17 13 17 17
3 Boris Oven AKK Sportstil 82 15 9* 12 *** 15 11 14 15
4 Iztok Vonča AK Lamko 75 12 13 11 *** 0* 15 11 13
5 Damjan Švajncar Butinar AMD Ptuj 73 13 10 9* *** 14 12 10 14
6 Aleš Jurjec AK MPI-Racing 70 8 2* 13 *** 13 17 9 10
7 Urban Marolt AKK Sportstil 66 0* 12 5 *** 12 14 12 11
8 Alen Hvalica AMD Gorica 53 9 15 4 *** -* 10 15 -
9 Aljoša Gril AMD Šlander 49 -* 1 6 *** 10 7 13 12
10 Domen Kerman AMD Moste 40 17 3 20 *** -* - - -
11 Tina Markovič AMD TAZKART 35 6 14 15 *** -* - - -
12 Denis Boštjančič AMD Gorica 35 14 11 10 *** -* - - -
13 Alex Konig AMD TAZKART 35 10 5 3 *** 9 8 -* -
14 Peter Podržaj AKK Sportstil 26 7 8 -* *** 11 - - -
15 Dejan Srimšek AKK Sportstil 25 5 4 -* *** 8 - 8 0
16 Rado Kotar AKK Sportstil 23 -* 7 7 *** - 9 - -
17 Aleš Rus AKK Sportstil 14 -* 6 8 *** - - - -
*** dirka se po sklepu komisije ne točkuje za prvenstvo.
R7 - 125 L
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Žan Humar AMD Gorica 117 20 20 17 20 15* 20 20 14*
2 Janez Preša AUTO KLUB NSR 106 15* 15* 20 15 17 17 17 20
3 Miha Sluga AMD Moste 101 14* 17 15 17 20 15 13* 17
4 Gregor Tomazin AMD Moste 88 17 13* 14 14 14 14 12* 15
5 Rok Sitar AMD Sitar Dunlop 78 -* 12 13 13 12 13 15 -*
6 Jože Šeruga AMD Ptuj 71 10 -* 12 12 11 12 14 -*
7 Roman Fikfak AK Lamko 27 13 14 -* -* - - - -
8 Zlatko Oman AMD Ptuj 13 -* -* - - 13 - - -
9 Aleš Doles Plamtex Sport 12 12 -* -* - - - - -
10 Damjan Ščulac AMD Moste 11 11 -* -* - - - - -
R9 - 125 H
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Gregor Tomazin AMD Moste 113 20 20 14* 20 20 20 13 0*
2 Zlatko Oman AMD Ptuj 96 12* 12 15 17 17 15 20 0*
3 Valter Smrdelj Plamtex Sport 93 0* 13 20 15 14 17 14 -*
4 Aleš Bužga AMD Moste 84 15 17 11 12 -* 14 15 -*
5 Borut Levstek AMD Ptuj 78 13 10 13 14 15 13 -* -*
6 Simon Sodnik AUTO KLUB NSR 58 14 14 17 13 -* -* - -
7 Anton Milavec AMD Moste 57 17 11 12 -* -* - 17 -
8 Bogdan Černač Plamtex Sport 15 -* 15 -* - - - - -
* rezultat ne šteje za končni seštevek, ker se upošteva samo 6 uvrstitev
R10 - 100 ICA junior
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3
1 Žan Lajkovič AMD Šlander 26 10 10 6
2 Matevž Habjan Plamtex Sport 18 4 4 10
3 Jaka Marinšek Plamtex Sport 16 6 6 4
4 Klemen Kovačič Plamtex Sport 9 3 3 3
R11 - 100 ICA
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3
                       
Ekipe
Mesto Društvo   Skupaj 1 2 3 4 5 6 7 8
1 AMD Moste R1 598 20 17* 20 14 14* 15* 15 17
R2 12* - 12* 13* 14* 15* 13* -
R3 20 17 17 20 20 20 20 20
R4 15* 15* 15 12* 13* - 15* 13*
R6 20 20 20 - 20 20 20 20
R7 17* 17 15* 17 20 15 13* 17
R9 20 20 14* 20 20 20 17 0*
2 AMD Ptuj R1 481 - - - - - - - -
R2 - - - - - - - -
R3 - 0 15 17 - 15 15 10
R4 20 17 20 20 20 20 20 20
R6 13 17 14 - 17 13 17 17
R7 10 - 12* 12 13 12* 14* -
R9 13 12 15 17 17 15 20 0
3 AMD Gorica R1 420 17 20 17 20 20 20 20 20
R2 - - - - - - - -
R3 13 14 13 13 14 10 13 9
R4 - - - - - - - -
R6 14 15 10 - - 10 15 -
R7 20 20 17 20 15 20 20 14
R9 - - - - - - - -
4 AK MPI racing R1 312 14 14 15 17 13 17 17 15
R2 13 15 14 14 17 12 14 -
R3 - - - - - - - -
R4 - - 10 - 10 13 11 -
R6 8 2 13 *** 13 17 9 10
R7 - - - - - - - -
R9 - - - - - - - -
5 AK Lamko R1 202 - - - - - - - -
R2 - - - - - - - -
R3 17 20 20 15 15 14 12 15
R4 - - - - - - - -
R6 12 13 11 *** 0 15 11 13
R7 13 14 - - - - - -
R9 - - - - - - - -
6 AKK Primus R1 200 - - - - - - - -
R2 20 20 17 15 20 13 17 17
R3 12 12 14 10 11 9 10 12
R4 - - - - - - - -
R6 - - - - - - - -
R7 - - - - - - - -
R9 - - - - - - - -
7 AMD TAZKART R1 132 - - - - - - - -
R2 - - - - - - - -
R3 - - - - - - - -
R4 12 20 17 13 14 0 - -
R6 10 14 15 *** 9 8 - -
R7 - - - - - - - -
R9 - - - - - - - -
8 Auto klub NSR R1 123 - - - - - - - -
R2 - - - - - - - -
R3 - - - - - - - -
R4 - - - - - - - -
R6 - - - - - - - -
R7 15 15 20 15 - 17** 17** 20**
R9 14 14 17 13 - - - -
9 AMD Šlander R1 98 - - - - - - - -
R2 - - - - - - - -
R3 - 13 11 11** 13 13 11 11
R4 - - - - - - - -
R6 - 1 6 - 10 7 13 12
R7 - - - - - - - -
R9 - - - - - - - -
10 Plamtex sport R1 12 - - - - - - - -
R2 - - - - - - - -
R3 - - - - - - - -
R4 - - - - - - - -
R6 - - - - - - - -
R7 12 - - - - - - -
R9 0 15** 20** 15** 14** 17** - -
11 AMD Sitar Dunlop R1 0 - - - - - - - -
R2 - - - - - - - -
R3 - - - - - - - -
R4 - 12** 13** 13** 12** - - -
R6 - - - - - - - -
R7 - - - - - 13** 15** -
R9 - - - - - - - -
* ne šteje (štejejo samo 4 najboljše uvrstitve)
** nastopiti morata najmanj 2 voznika drustva
Koledar 2007 - razredi 1 do 9
1.) 08.04. Lucija 5.) 21.07. Ptuj
2.) 12.05. Cedad (ITA) 6.) 01.09. Krsko
3.) 09.06. Krsko 7.) 22.09. Ptuj
4.) 07.07. Cedad (ITA) 8.) 06.10. Novi Marof
Koledar 2007 - razredi 10 in 11
1.) 15.04.2007 Jesolo (ITA)
2.) 27.05.2007 S. Pietro Al Natisone (ITA)
3.) 17.06.2007 Ala (ITA)