Državno prvenstvo Slovenije v motokrosu 2007
SLO MX SITAR DUNLOP
Končni vrstni red
MX 65 junior
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 6 7 5 8
1 Nick Škorja TRK Tajfun šport 300 25* 25* / / 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25
2 Denis Vačovnik MK Slovenj Gradec 258 22 22 / / - - 22 22 22 22 22 22 18 22 22 20
3 Žak Žerovnik TRK Tajfun šport 244 20 20 / / 22 22 20 20 20 18* 20 18* 20 20 18 22
4 Anej Braniselj MK Notranjska 220 18 18 / / 20 20 18 18 16* 16 16 16 22 14* 20 18
5 Jan Pancar AMD Šentvid pri Stični 170 - - / / - - 15 16 18 20 18 20 15 16 16 16
6 Miha Bubnič MK Beli Kamen 143 - - / / 18 - 16 15 15 15 15 15 16 18 - -
7 Urban Ražman AMD Gorica 29 - - / / - - - - - - - - 14 15 - -
MX 85 junior
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 6 7 5 8
1 Dejan Zver TRK Tajfun šport 350 25 25 25 25 25 25 0* 25* 25 25 25 25 25 25 25 25
2 Matevž Jerebic AMD Feroda Celje 260 20 16 22 20 22 18 22 22 22 0 22 18 14 22 0* -
3 Jaka Juvan Geodrill racing team 256 22 22 18 22 - 22 25 16 15 22 16 22 18 16 - -
4 Rok Majerič TRK Tajfun šport 250 18 18 20 16 16 20 - - - 18 20 20 20 20 22 22
5 Miran Kovačič AMD Trebnje 237 16 20 15 15 20 15 20 20 - - 15 14 16 15 18 18
6 Blaž Jesenko AMD Škofja Loka 236 15 15 16 18 18 16 18 18 20 20 - 15 15 14* 16 16
7 Rok Rus AMD Šentvid pri Stični 148 - - - - - - - - 18 16 18 16 22 18 20 20
8 Denis Pestotnik Zorman AMD Lukovica 58 - - - - - - - - 16 15 14 13 - - - -
9 Nejc Čuk AMD Gorica 57 0 - 14 14 15 14 - - - - - - - - - -
10 Luka Berzin MK Notranjska 0 - - - - - - - - 0 - - - - - - -
MX 85
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 6 7 5 8
1 Aljoša Molnar AMD Feroda Celje 347 25 22* 25 25 25 25 25 25 25 25 25 22* 22 25 25 25
2 Peter Irt AMD Sitar Dunlop racing 317 22* 25 22* 22 22 22 22 22 22 22 22 25 25 22 22 22
3 Matic Berzin MK Notranjska 280 20* 20 20 20 20 20 0* 20 20 20 20 20 20 20 20 20
4 Gašper Petrin AMD Feroda Celje 252 18 18 18 16 - - 20 18 18 18 18 18 18 18 18 18
5 Aljaž Lampret AMD Šentvid pri Stični 98 - - 16 18 - - - - 16 16 - - 16 16 - -
6 Matjaž Klemenčič AMD Šentvid pri Stični 30 - - - - - - - - 15 15 - - - - - -
MX 125
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 6 7 5 8
1 Jernej Irt AMD Sitar Dunlop racing 321 25 25 22 22 25 18* 25 22 22 22 22 22 22 25 20 18*
2 Klemen Gerčar AMD Feroda Celje 311 20 15* 18* 20 22 20 22 20 25 25 25 18 25 22 22 25
3 Matevž Irt AMD Sitar Dunlop racing 306 18 22 25 25 18 25 20 25 - - 20 25 20 18 25 20
4 Toni Mulec MK Slovenj Gradec 270 22 20 20 18 16 22 15* 18 0* 18 18 20 18 20 18 22
5 Theo Urbas MK Notranjska 214 15 16 13* 16 13 15 6* 16 18 16 15 15 15 16 13 15
6 Aleksander Žafran Geodrill racing team 209 16 5* 14 15 15 16 18 14 0* 15 14 13 16 11 16 16
7 Borut Bele AMD Štefan Kovač 176 12 13 12 10 12 12 11 13 15 8* 13 9* 13 13 14 13
8 Kristjan Tadič MTD racing team 164 14 14 15 14 14 14 0* 8 0* 10 6 12 0 14 15 14
9 Rok Bekanovič Rolum racing team 142 0 18 16 0 20 0 16 0 20 20 16 16 - - - -
10 Tadej Korošak TRK Tajfun šport 115 8 8 8 13 11 13 13 15 - - 12 14 - - - -
11 Sašo Osenk AMD Lukovica 111 7 10 3 11 6 7 10 0 13 13 7 - 14 10 - -
12 Miha Urbas MK Notranjska 109 11 9 5 0 - - - - 14 14 10 10 12 12 0 12
13 Peter Tadič MTD racing team 96 13 12 10 12 0 - 14 0 9 0 11 0 0 15 0 -
14 Deni Ušaj AMD Gorica 87 9 7 11 0 - - 12 12 16 0 9 11 - - - -
15 Andrej Gregorič Motoklub Rihemberk 87 6 6 6 - 5 8 9 10 10 11 8 8 - - - -
16 Niko Topolovec MTK Radenci 45 - - 7 0 10 10 7 11 - - - - - - - -
17 Dejan Piber AMD Sitar Dunlop racing 39 10 11 - - 9 9 - - - - - - - - - -
18 Janoš Vičič Motoklub Rihemberk 31 - - - - - - 8 9 7 7 - - - - - -
19 Jure Kavšek AMD Šentvid pri Stični 31 5 - - - - - - - 8 6 5 7 - - - -
20 Klemen Eržen AMD Slovenske Konjice 29 - - 9 0 - - - - 11 9 - - - - - -
21 Rok Virant AMD Šentvid pri Stični 24 - - - - - - - - 12 12 - - - - - -
22 Alojz Vogrinc ŠK Nemc team 19 - - - - 8 11 - - - - - - - - - -
23 Tolja Podbršček Motoklub Rihemberk 18 - - 2 9 7 0 - - - - - - - - - -
24 Tadej Robin MTD racing team 8 4 - - - - - - - - - 4 0 - - - -
25 Grega Švelc MK Notranjska 4 - - 4 0 - - - - - - - - - - - -
26 Boštjan Braniselj MK Notranjska 0 - - - - - - 0 0 0 0 - - - - - -
MX Open
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 6 7 5 8
1 Sašo Kragelj AMD Feroda Celje 325 25* 25 25 odp 25 25 25 25 22* 25 25 25 25 25 25 25
2 Miha Špindler AMD Sitar Dunlop racing 262 18 20 22 odp 20 20 22 20 20 20 18* 18* 20 20 20 20
3 Erik Slavec TRK Tajfun šport 240 20 22 18 odp 16* 18 18 18 16 18 20 15* 18 18 18 18
4 Damjan Smrekar AMD Šentvid pri Stični 228 16 16 20 odp 18 16 - - 18 0 16 20 22 22 22 22
5 Jaka Može AMD Trebnje 217 22 18 - odp 22 22 20 22 25 22 22 22 - - - -
6 Borut Križan MK Notranjska 195 14 14 16 odp 14 15 16 16 12 16 14 16 16 16 - -
7 Martin Podgornik Motoklub Rihemberk 177 15 13 12 odp 12 12 15 15 14 15 13 13 14 14 - -
8 Boris Cerar AMD Lukovica 161 3* 12 13 odp 13 14 0 - 15 3 15 14 15 15 16 16
9 Igor Pancar AMD Šentvid pri Stični 158 12 9* 11 odp 10 9* 12 11 11 14 11 11 12 13 15 15
10 Marko Špehar NIX moto klub Semič 133 13 11 14 odp 9 11 14 14 10 13 12 12 - - - -
11 Boštjan Kermavner MK Notranjska 96 11 10 10 odp 5 - 13 10 8 12 9 8 - - - -
12 Franci Rogelj AMD Lukovica 85 7 4 4 odp - - 9 8 4 7 10 7 13 12 - -
13 Jernej Bogataj AMD Buhc 69 10 5 7 odp 7 7 10 9 6 8 - - - - - -
14 Janez Mazi AMD Lukovica 54 - - - odp - - - - 0 0 2 2 11 11 14 14
15 Borut Hrovatin Motoklub Rihemberk 53 - - - odp 8 8 11 13 13 0 - - - - - -
16 Uroš Rus MK Notranjska 52 9 6 6 odp - - - - 5 9 8 9 - - - -
17 Andrej Rus AMD Orehova vas 50 - 8 - odp - - - 12 9 11 - 10 - 0 - -
18 Sandi Bučinel AMD Gorica 48 6 3 5 odp 6 6 - - 3 6 7 6 - - - -
19 Aleksander Osek TRK Tajfun šport 43 0 15 - odp 15 13 - - - - - - - - - -
20 Gregor Strle MK Notranjska 42 0 - 2 odp 4 5 8 7 1 5 5 5 - - - -
21 Borut Koščak AMD Šentvid pri Stični 36 - - 15 odp 11 10 - - - - - - - - - -
22 Aleš Nered MK Notranjska 33 4 1 3 odp 0 - 6 5 2 2 6 4 - - - -
23 Boris Skubic AMD Šentvid pri Stični 27 - - 8 odp - - - - 7 12 - - - - - -
24 Matjaž Košir MK Notranjska 17 - - - odp - - 7 6 0 1 3 0 - - - -
25 Robert Kavšek AMD Šentvid pri Stični 15 8 7 - odp - - - - - - - - - - - -
26 Darko Hafner AMD Škofja Loka 12 5 2 1 odp - - - - 0 4 - - - - - -
27 Peter Šilc ŠD Inotherm racing team 9 - - 9 odp - - - - - - - - - - - -
28/29 Daniel Fermolšek Husky moto park Lemberg 7 - - - odp 3 4 - - - - - - - - - -
28/29 Miloš Sojer AMD Buhc 7 - - - odp - - - - - - 4 3 0 - - -
30/31 Igor Jurekič NIX moto klub Semič 0 - - 0 odp - - - - - - - - - - - -
30/31 Claudio Lorenzetto MK Notranjska 0 - - - odp - - 0 - - - 0 - - - - -
MX Veterani
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 6 7 5 8
1 Andrej Rus AMD Orehova vas 300 25 25 25 25 / / 25 25 25 15* 25 25 25 25 18* 25
2 Silvin Vesenjak MK Enduro šport Maribor 252 20 20 20 18* / / 18 18 16* 25 20 20 22 22 25 22
3 Boštjan Kermavner MK Notranjska 248 18* 18* 18 20 / / 22 20 20 22 22 22 20 20 22 20
4 Robert Brolih MK Notranjska 195 12* 16 11* 16 / / 16 14 12 16 18 15 18 16 20 18
5 Ciril Jeraj AMD Kranj 177 13 10 16 15 / / 12* 15 14 11* 13 16 16 18 15 16
6 Alojz Vogrinc ŠK Nemc team 172 22 22 22 22 / / 20 22 22 20 - - - - - -
7 Miloš Sojer AMD Buhc 160 11 12 10* 13 / / 13 12 9* 10 14 14 15 15 16 15
8 Stane Pečjak AMD Šentvid pri Stični 122 15 13 14 14 / / 14 16 18 18 - - - - - -
9 Albin Vidovič Geodrill racing team 120 10 11 8 12 / / 11 11 10 8 12 13 0 14 - -
10 Tomaž Hren ŠD Inotherm racing team 104 14 14 15 0 / / 0 - 15 13 15 18 - - - -
11 Branko Kavšek AMD Šentvid pri Stični 101 16 15 12 - / / 15 13 0 14 16 0 - - - -
12 Vojko Križan MK Notranjska 66 - - 6 10 / / 9 10 5 5 10 11 - - - -
13 Claudio Lorenzetto MK Notranjska 61 - - 7 11 / / 10 0 6 4 11 12 - - - -
14 Branko Kristl AMD Orehova vas 61 9 9 - - / / 8 9 4 3 9 10 - - - -
15 Gorazd Vidic NIX moto klub Semič 29 - - 9 - / / - - 11 9 - - - - - -
16 Franko Erzetič MK Beli Kamen 25 - - - - / / - - 13 12 - - - - - -
17 Milan Žvan AMD Šentvid pri Stični 15 - - - - / / - - 8 7 - - - - - -
18 Dušan Simonič NIX moto klub Semič 13 - - 13 - / / - - - - - - - - - -
19 Bojan Škufca NIX moto klub Semič 13 - - - - / / - - 7 6 - - - - - -
Pokalno prvenstvo MX 4 (štirikolesniki)
Mesto Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 6 7 5 8
1 Tadej Koščak MK ZAI 183 / / 22 20 22 22 / / / / / / 25 25 22 25
2 Matjaž Sluga TRK Tajfun šport 157 / / 13 25 25 25 / / / / / / 0 22 25 22
3 Igor Fabiani MK Ribnik 113 / / 20 15 16 20 / / / / / / 22 20 0 -
4 Niko Šavs ATV Q SLO 105 / / 15 14 20 16 / / / / / / - - 20 20
5 Boštjan Kremžar ATV Q SLO 60 / / 14 13 18 15 / / / / / / - - - -
6 Marko Jager MK Bedekovčina 50 / / 16 16 0 18 / / / / / / - - - -
7 Marko Čulik 47 / / 25 22 - - / / / / / / - - - -
8 Danijel Špingler 36 / / 18 18 - - / / / / / / - - - -
9 Edvard Jerak MK ZAI 15 / / - - 15 0 / / / / / / - - - -
Ekipe
  Klub Skupaj MX 85 MX 125 MX Open
1 AMD Feroda Celje 983 347 Aljoša Molnar 311 Klemen Gerčar 325 Sašo Kragelj
2 AMD Sitar Dunlop racing 900 317 Peter Irt 321 Jernej Irt 262 Miha Špindler
3 MK Notranjska 689 280 Matic Berzin 214 Theo Urbas 195 Borut Križan
4 AMD Šentvid pri Stični 357 98 Aljaž Lampret 31 Jure Kavšek 228 Damjan Smrekar
5 TRK Tajfun šport 355 0 - 115 Tadej Korošak 240 Erik Slavec
6 AMD Lukovica 272 0 - 111 Sašo Osenk 161 Boris Cerar
7 MK Slovenj Gradec 270 0 - 270 Toni Mulec 0 -
8 Motoklub Rihemberk 264 0 - 87 Andrej Gregorič 177 Martin Podgornik
9 AMD Trebnje 217 0 - 0 - 217 Jaka Može
10 Geodrill racing team 209 0 - 209 Aleksander Žafran 0 -
11 AMD Štefan Kovač 176 0 - 176 Borut Bele 0 -
12 MTD racing 164 0 - 164 Kristjan Tadič 0 -
13 Rolum racing team 142 0 - 142 Rok Bekanovič 0 -
14 AMD Gorica 135 0 - 87 Deni Ušaj 48 Sandi Bučinel
15 NIX moto klub Semič 133 0 - 0 - 133 Marko Špehar
16 AMD Buhc 69 0 - 0 - 69 Jernej Bogataj
17 AMD Orehova vas 50 0 - 0 - 50 Andrej Rus
18 MTK Radenci 45 0 - 45 Niko Topolovec 0 -
19 AMD Slovenske Konjice 29 0 - 29 Klemen Eržen 0 -
20 ŠK Nemc team 19 0 - 19 Alojz Vogrinc 0 -
21 AMD Škofja Loka 12 0 - 0 - 12 Darko Hafner
22 ŠD Inotherm racing team 9 0 - 0 - 9 Peter Šilc
23 Husky moto park Lemberg 7 0 - 0 - 7 Daniel Fermolšek
* točke se ne štejejo, skladno z določilom 17.1 pravilnika AMZS Šport za DP Slovenije v motokrosu za sezono 2007
Koledar 2007
1.) 09.04. AMD Brežice Prilipe 6.) 19.08. AMD Šentvid Dolina pod Kalom
2.) 01.05. NIX Semič Stranska vas 7.) 16.09. AMD Orehova vas Orehova vas
3.) 13.05. HMP Lemberg Lemberg 5.) 07.10. AMD Brežice, Prilipe
4.) 03.06. MK Sl. Gradec Sl. Gradec 8.) 21.10. AMD Sl. Konjice Sl. Konjice