Državno prvenstvo Slovenije 2009
KARTING
Končni vrstni red
Razred 01 - Mini 50
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 113 TERNJAK HARC Jan AMK FS 13 109 20 20 20 17 17 15
2 152 POPOVIČ Taj AMD Moste 100 17 17 17 20 15 14
3 111 MRAMOR Mark AMD Moste 92 13 15 15 15 14 20
4 115 MIRT Tanya AMD Krško 90 12 13 14 14 20 17
5 123 BOH Manca AMD Moste 29 15 14 - - - -
6 105 MEH Tim Meh Racing 14 14 - - - - -
     
Razred 02 - Gazela Mini
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 212 KOS Mark AMD Šlander Celje 105 15 20 20 20 17 13
2 202 GREGORIČ Filip ŠD Karting Koper 91 20 15 8 14 20 14
3 201 GREGORIČ Jakob ŠD Karting Koper 87 10 14 17 13 13 20
4 213 UGRIN Tine Enduro Koper 84 17 12 15 12 11 17
5 205 MARKUČIČ Sara AKK Primus 84 13 10 14 17 15 15
6 220 PIVK Katja MLM Sportstil K.K 74 14 11 12 11 14 12
7 235 AVSEC Nik AKK Sportstil 68 11 13 11 15 8 10
8 252 POPOVIČ Nik AMD Moste 63 12 17 13 9 12 -
9 284 FERFOLJA Anej ŠD Karting Koper 59 9 9 10 10 10 11
10 299 GREGORIČ Gaia Kristina ŠD Karting Koper 27 - - 10 8 9 -
Razred 03 - Gazela Free
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 321 PRAZNIK Klemen AKK Sportstil 117 20 20 17 20 20 20
2 322 PODKORITNIK Žan AMD Šlander Celje 98 14 15 20 15 17 17
3 308 VODUŠEK Nina AMD Ptuj 92 15 17 14 17 14 15
4 323 GREGORIČ Rene AMD Gorica 46 17 14 15 - - -
5 318 AMBROŽELJ Vanesa AMKK Ales.Ca racing 15 - - - - 15 -
6 396 ŠPEH Mihael ŠD Karting Koper 13 13 - - - - -
     
Razred 04 - Rotax Junior
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 412 GRM Rok AMD Moste 103 15 20 20 20 14 14
2 432 PREŠERN Klemen AMD Lamko 98 14 17 17 17 20 13
3 410 HORVAT Domen AMD Moste 91 17 11 12 14 17 20
4 446 MIHIČ Martin AMD Šlander Celje 91 20 13 13 15 15 15
5 426 ŠALAMON Ignac AMD Moste 78 12 14 15 12 13 12
6 444 VODUŠEK Anja AMD Ptuj 75 13 15 14 11 11 11
7 413 PŠAJD Vid AMD Ptuj 71 10 12 11 9 12 17
8 402 GREGORIČ Alen GAS Vrtejba 24 11 - - 13 - -
9 461 SAJOVIC Erik AMD Moste 10 - - - 10 - -
     
Razred 06 - Rotax Senior
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 648 LAH Urban MLM sportstil K.K 106 17 15 17 17 20 20
2 644 DOMINKO Matjaž AMD Ptuj 102 20 20 15 20 15 12
3 689 MAROLT Urban AKK Sportstil 96 15 17 20 13 17 14
4 619 BOŽAK Blaž AMD Ptuj 80 12 12 13 12 14 17
5 664 ZABRET Žan AMD Ptuj 66 13 - 14 11 13 15
6 631 PREŠERN Klavdija AMD Šlander 62 11 13 - 15 12 11
7 633 BRICELJ Luka AMD Moste 28 - 14 - 14 - -
8 653 MARKOVIČ Tina AMD Tazkart 14 14 - - - - -
9 632 PREŠERN Klemen AMD Lamko 13 - - - - - 13
     
Razred 07 - KZ2
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 701 PREŠA ml. Janez Avto Klub NSR 99 17 20 15 17 15 15
2 796 NEMARNIK Tom SD Karting Koper 94 14 14 20 15 17 14
3 731 JEMC Jan Avto Klub NSR 86 8 17 10 20 14 17
4 707 JERMAN Sandi ŠD Karting Koper 78 9 15 17 13 11 13
5 730 BOŠTJANČIČ Denis AMD Šlander Celje 73 12 12 13 11 13 12
6 743 PODLESNIK Blaž AMD Šlander Celje 64 - 13 11 - 20 20
7 711 SITAR Rok AMD Sitar racing 62 10 9 12 12 10 9
8 749 KOVAČIČ Klemen Avto Klub NSR 61 - 11 14 14 12 10
9 713 KLOBASA Darjan AMD Ptuj 32 11 10 - - - 11
10 790 HUMAR Žan AKK Šempeter 29 20 - 9 - - -
11 789 ŠERUGA Jože AMD Ptuj 26 - 8 - 10 - 8
12 777 TOMAZIN Gregor AMD Moste 20 13 7 - - - -
13 784 HVALICA Alen ABC sport 15 15 - - - - -
     
Razred 08 - Rotax Senior DD2
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 818 GORIŠEK Matic AMD Moste 110 15 20 20 15 20 20
2 825 GRIL Aljoša AMD Šlander 105 20 17 17 17 17 17
3 846 VRHOVNIK Janez AMD Sitar racing 97 17 15 15 20 15 15
     
Razred 09 -125H
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 977 TOMAZIN Gregor AMD Moste 104 15 20 17 17 20 15
2 915 OMAN Zlatko AMD Ptuj 100 13 17 20 13 17 20
3 955 SODNIK Simon Avto Klub NSR 84 14 8 15 20 10 17
4 902 SMRDELJ Valter AMD Šlander 80 20 9 12 12 15 12
5 914 ČREŠNIK Zvonko AMD Ptuj 80 10 13 14 15 14 14
6 913 PŠAJD Branko AMD Ptuj 70 9 12 11 14 13 11
7 908 MIKLAUŽIČ Andrej AMD Ptuj 46 12 14 10 - - 10
8 999 ČEGLAJ Gregor AMD Moste 45 17 15 13 - - -
9 922 MEGLIČ Damjan AMD Ptuj 35 - - - 11 11 13
10 969 PRIBAC Bojan ŠD Karting Koper 31 11 10 - 10 - -
11 916 PERNAT Albin AMD Ptuj 23 - 11 - - 12 -
     
Razred 10 - KF2
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 1 LAJKOVIČ Žan AMD Šlander Celje 117 20 20 20 20 20 17
2 9 ŠERUGA Jaka AMD Ptuj 86 13 15 14 14 15 15
3 13 STAMENKOVIĆ Saša AMK FS 13 84 17 17 17 13 - 20
4 35 JURJEC Aleš AMD Ptuj 75 15 13 - 17 17 13
5 14 LIKAR Tjaša ŠKD Tjašk S.Idrija 71 14 14 15 - 14 14
6 2 ANDRIJANČIČ Jure ŠKD Tjašk S.Idrija 27 - - - 15 - 12
     
Razred 11 - KF3
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 ** 4 5 6
1 51 SAJOVIC Erik AMD Moste 80 20* 20* 20 20 20 20
2 62 ŠALAMON Ignac AMD Moste 68 17* 17* 17 17 17 17
3 63 GREGORIČ Rene AMD Gorica 45 - - - 15 15 15
4 60 MIHIČ Martin AMD Šlander Celje 15 - - 15 - - -
* dirka se ne točkuje za DP zaradi premajhnega števila nastopajočih
DRUŠTVA
Mesto Društvo   Skupaj 1 2 3 ** 4 5 6
1 AMD MOSTE R1 457 17 17 17 20 15 20
R2 12* 17* 12* 9* 13*
R3      
R4 17 20 20 20 15* 20
R6   14*   13*  
R7 13* 7*    
R8 15* 20 20 12* 20 20
R9 17 20 17* 17 20 15*
R10      
R11 20   20 20 20 20
2 AMD ŠLANDER CELJE R1 446      
R2 15* 20 20 20 15* 13*
R3 14* 15 20 15* 17 17
R4 20 13* 13* 15 14* 15*
R6 12* 13*   14* 13* 11*
R7 12* 13* 13* 12* 20 20
R8 20 17 17 17 17 17
R9 20 9* 12* 11* 15* 12*
R10 20 20 20 20 20 17
R11     14*      
2 AMD PTUJ R1 388      
R2      
R3 15 17 14 17 14 15*
R4 13 15* 14 11* 12* 17
R6 14* 20 15* 20 15 17
R7 11* 10*   10*   11*
R8      
R9 13 17 20 15 17 20
R10 15 15 14 17 17 15
R11            
3 ŠD KARTING KOPER R1 204      
R2 20 15 17 13 20
R3 13    
R4      
R6      
R7 9 15 20 14 17
R8      
R9 11 10   10  
R10      
R11            
4 AVTOKLUB NSR R1 189      
R2      
R3      
R4      
R6      
R7 17 20 14 20 15 17
R8      
R9 14 8 15 20 12 17
R10      
R11            
5 MLM SPORTSTIL K.K. R1 182      
R2 14 11 11 11 14 12
R3      
R4      
R6 20 15 17 17 20 20
R7      
R8      
R9      
R10      
R11            
6 AMK FS 13 R1 176 20 20 20 17 15
R2      
R3      
R4      
R6      
R7      
R8      
R9      
R10 17 17 17 13 20
R11            
7 AMD SITAR RACING TEAM R1 135      
R2      
R3      
R4      
R6      
R7 10 12 11 11 9
R8 17 15 20 15 15
R9      
R10      
R11            
8 AMD GORICA R1 72      
R2   9 8 10
R3   15  
R4      
R6      
R7      
R8      
R9      
R10      
R11       15 15  
9 AK LAMKO R1 26      
R2      
R3      
R4       13
R6       13
R7      
R8      
R9      
R10      
R11            
10 ŠKD TJAŠK SP. IDRIJA R1 14      
R2      
R3      
R4      
R6      
R7      
R8      
R9      
R10       14
R11            
Koledar 2009
1.) 04.04. AKK Sportstil - Krško 4.) 11.07. AKK Sportstil - Krško
2.) 16.05. AMD Ptuj - Hajdoše 5.) 29.08. AKK Sportstil - Čedad
3.) 13.06. AKK Sportstil - Čedad 6.) 19.09. AMD Ptuj - Hajdoše