Državno prvenstvo Slovenije v motokrosu 2009
SLO MX FERODA CELJE
Končni vrstni red
MX 50 junior
Mesto Št. Voznik Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 88 Luka MILEC MTD racing team KTM 150 / / 25 25 / / / / 25 25 / / 25 25
2 173 Maks MAUSSER TRK Tajfun šport KTM 132 / / 22 22 / / / / 22 22 / / 22 22
3 145 Matevž ROBEK AMD Šentvid pri Stični KTM 120 / / 20 20 / / / / 20 20 / / 20 20
4 299 Gašper POLAJŽER AMD Šentvid pri Stični KTM 102 / / 16 18 / / / / 18 18 / / 16 16
5 141 Jure PERPAR AMD Šentvid pri Stični KTM 102 / / 18 16 / / / / 16 16 / / 18 18
6 244 Rožle PAJK AMD Šentvid pri Stični KTM 30 / / - - / / / / 15 15 / / - -
       
MX 65 junior
Mesto Št. Voznik Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 77 David GORKIČ GAS Vrtejba KTM 189 25 25 / / 25 20 25 25 / / 22 22 / /
2 253 Jan PANCAR AMD Šentvid pri Stični Kawasaki 172 22 22 / / 22 22 22 22 / / 20 20 / /
3 88 Luka MILEC MTD racing team KTM 168 18 20 / / 20 25 20 15 / / 25 25 / /
4 157 Žan RIJAVEC GAS Vrtejba KTM 137 20 16 / / 15 16 16 18 / / 18 18 / /
5 95 Staša BRANISELJ MSK Notranjska KTM 121 15 14 / / 14 15 15 16 / / 16 16 / /
6 220 Jaka ZAVRŠAN MK Notranjska KTM 84 14 13 / / - - 14 14 / / 14 15 / /
7 178 Žak ŽIROVNIK TRK Tajfun Šport KTM 74 - - / / 18 18 18 20 / / - - / /
8 160 Tim VINDIŠ MTD racing team KTM 58 13 15 / / 16 14 - - / / - - / /
9 312 Jan HRIBAR AMD Šentvid pri Stični Kawasaki 49 16 18 / / - - - - / / 15 - / /
MX 85
Mesto Št. Voznik Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 243 Tim GAJSER AMD Feroda Celje Suzuki 300 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 / /
2 6 Luka KUTNAR AMD Šentvid pri Stični Honda 244 22 2 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 / /
3 4 Miran KOVAČIČ AMD Trebnje Suzuki 205 18 12 14 15 20 14 20 20 18 16 18 20 / /
4 47 Aljaž LAMPRET AMD Šentvid pri Stični Honda 203 14 18 18 14 15 18 18 16 20 18 16 18 / /
5 72 Nejc ČUK GAS Vrtejba Yamaha 166 13 13 10 13 14 15 13 15 15 15 15 15 / /
6 3 Nick ŠKORJA TRK Tajfun šport KTM 152 20 20 0 18 - - 16 18 16 20 20 4 / /
7 199 Matic MILEC MTD racing team KTM 148 10 15 11 8 12 12 12 12 14 14 14 14 / /
8 180 Anej BRANISELJ MSK Notranjska Suzuki 143 12 10 15 10 13 13 15 14 11 11 3 16 / /
9 38 Erik ROJC MK Rihemberk Yamaha 131 8 9 12 9 10 11 11 11 12 12 13 13 / /
10 11 Matevž JEREBIC Geodrill racing team Suzuki 127 16 16 16 16 16 20 14 13 - - - - / /
11 172 Jernej MOZETIČ A.B.C. Sport Klub Yamaha 111 9 11 13 11 11 10 10 10 13 13 - - / /
12 14 Jaka JUVAN Geodrill racing team KTM 104 15 22 20 12 18 16 1 - - - - - / /
13 15 Denis VAČOVNIK MK Slovenj Gradec Kawasaki 100 6 7 9 7 7 8 9 8 10 5 12 12 / /
14 298 Urban RAŽMAN AMD Gorica Honda 69 3 6 6 6 4 5 7 7 8 6 5 6 / /
15 164 Patrik KNEZ MK Beli kamen Kawasaki 62 1 4 3 5 5 6 2 4 7 8 8 9 / /
16 340 Domen RACE MK Beli Kamen Honda 61 - - 7 3 6 4 6 5 6 7 9 8 / /
17 234 Miha BUBNIČ MK Beli Kamen KTM 60 0 5 8 0 1 2 5 6 4 9 10 10 / /
18 163 Mihael BREZNIK AMD Orehova vas Suzuki 42 4 1 - - 8 7 - - - - 11 11 / /
19 170 Luka BERZIN Geodrill racing team Honda 40 - - - - - - 8 9 9 10 4 - / /
20 20 Luka LIČEN A.B.C. Sport Klub Yamaha 38 5 3 4 0 2 1 - 3 5 4 6 5 / /
21 35 Blaž JESENKO AMD Škofja Loka Honda 25 11 14 - - - - - - - - - - / /
22 510 Rok RUS AMD MC sport Suzuki 20 - - 0 20 - - - - - - - - / /
23 158 Jan KRALJ AMD Orehova vas KTM 17 - - 1 2 0 0 - - - - 7 7 / /
24 188 Tilen VIČIČ A.B.C. Sport Klub Honda 15 7 8 - - - - - - - - - - / /
25 64 Matjaž KUMAR GAS Vrtejba Honda 15 - - 5 4 - - 4 2 - - - - / /
26 205 Gašper MOHORIČ AMD Tolmin Yamaha 9 2 0 2 1 0 0 3 1 - - - - / /
27 250 Žiga GLAVAN NIX moto klub Semič Yamaha 6 - - - - 3 3 - - - - - - / /
28 190 Nik VAUHNIK AMD Orehova vas KTM 0 - - - - 0 0 - - - - - - / /
       
MX 125
Mesto Št. Voznik Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 62 Klemen GERČAR AMD Feroda Celje Yamaha 297 25 25 25 25 22 25 25 25 25 25 25 25 / /
2 501 Toni MULEC MK Slovenj Gradec Suzuki 238 22 22 22 20 10 20 22 22 20 20 20 18 / /
3 829 Deni UŠAJ GAS Vrtejba Yamaha 196 20 18 13 18 20 18 18 0 15 18 18 20 / /
4 5 Aljoša MOLNAR AMD Feroda Celje Yamaha 177 15 7 11 9 14 12 14 18 18 15 22 22 / /
5 208 Kristijan TADIČ MTD racing team KTM 166 14 15 9 15 13 7 15 15 16 16 15 16 / /
6 40 Peter IRT AMD Sitar racing team Yamaha 160 11 16 15 16 16 11 - - 22 22 16 15 / /
7 50 Borut BELE TRK Tajfun šport Yamaha 160 12 13 18 11 15 15 16 16 13 13 14 4 / /
8 193 Peter TADIČ MTD racing team KTM 154 18 20 20 22 18 16 20 20 - - - - / /
9 18 Dejan ZVER TRK Tajfun šport Kawasaki 140 16 14 16 14 11 14 13 14 14 14 - - / /
10 53 Miha URBAS AMD Slovenske Konjice Suzuki 125 13 12 12 13 - - 12 12 12 12 13 14 / /
11 71 Rok VIRANT AMD Šentvid pri Stični Honda 120 - - 14 12 12 13 11 13 11 11 10 13 / /
12 124 Klemen PORENTA AMD Šentvid pri Stični Honda 76 5 5 3 8 7 8 10 0 6 8 7 9 / /
13 17 Anej DOPLIHAR MK Rihemberk Suzuki 72 6 6 - - 8 9 - - 10 10 11 12 / /
14 309 Matej ŠTUSAJ MK Slovenj Gradec Honda 61 8 8 1 1 6 2 7 10 - - 8 10 / /
15 101 Andrej GREGORIČ A.B.C. Sport Klub Honda 55 7 9 10 10 9 10 - - - - - - / /
16 149 Jernej IRT AMD Sitar racing team Yamaha 47 - - - - 25 22 - - - - - - / /
17 55 Matic BERZIN Geodrill racing team Yamaha 43 - - 0 0 5 6 1 5 9 9 3 5 / /
18 139 Ciril PODRŽAJ MK Notranjska Yamaha 43 - - 5 2 2 0 8 9 2 3 5 7 / /
19 44 Marko DRVAR AMD Šentvid pri Stični Kawasaki 43 1 3 4 6 3 3 4 6 1 2 4 6 / /
20 152 Žiga PETRIČ ŠD Inotherm racing team Yamaha 36 - - 7 5 0 4 - - 7 5 6 2 / /
21 74 Blaž KOTNIK AMD Orehova vas Kawasaki 31 0 1 6 7 0 - 0 8 5 4 - - / /
22 225 Anže SLIVNIK MK ZAI Kawasaki 27 9 10 8 0 - - - - - - - - / /
23 206 Sebastjan FILEJ GAS Vrtejba Honda 21 10 11 - - - - - - - - - - / /
24 14 Jaka JUVAN Geodrill racing team Suzuki 20 - - - - - - - - - - 9 11 / /
25 30 Gašper PETRIN AMD Feroda Celje Suzuki 18 - - - - 4 5 9 0 - - - - / /
26 133 Matjaž JANEŽIČ AMD Šentvid pri Stični Honda 18 4 0 - - - - - - 8 6 - - / /
27 120 Roman CVITKOVIČ MK Bela Krajina Honda 17 - - - - - - 6 11 - - - - / /
28 66 Niko TOPOLOVEC AMŠD Radenci Honda 15 - - - - - - - - - - 12 3 / /
29 210 Luka BLAŽIČ GAS Vrtejba Yamaha 12 0 2 2 4 1 1 0 2 - - - - / /
30 138 Staš GORIČAR AMD Šentvid pri Stični Yamaha 11 - - - - - - - - 4 7 - - / /
31 134 Simon ŽUNIČ MK Bela Krajina Honda 10 - - - - - - 3 7 - - - - / /
32 35 Blaž JESENKO AMD Škofja Loka Yamaha 9 - - - - - - 5 4 - - - - / /
33 42 Alojz VOGRINC TRK Tajfun šport Yamaha 8 - - - - - - - - - - - 8 / /
34 121 Uroš GRMEK AMD Gorica Honda 7 3 4 - - - - - - - - - - / /
35 11 Matevž JEREBIC Geodrill racing team Suzuki 4 - - - - - - - - 3 1 - - / /
36 92 Matej KUMAR GAS Vrtejba Honda 3 0 0 0 3 0 0 - - 0 0 - - / /
37 8 Matija GRAHEK MK Notranjska Honda 2 - - - - - - 2 - - - - - / /
38 296 Tomaž ANDERLIČ TRK Tajfun šport Yamaha 2 2 0 - - - - - - - - - - / /
39 320 Anže TOMŠIČ AMD Buhc Honda 1 - - - - - - 0 1 - - - - / /
40/46 185 Martin BREZNIK AMD Orehova vas Suzuki 0 0 0 - - 0 0 - - - - - - / /
40/46 340 Boštjan ZALETELJ AMD Šentvid pri Stični Honda 0 - - - - - - - - 0 0 - - / /
40/46 112 Rok ZUPANČIČ AMD Šentvid pri Stični Honda 0 - - - - - - - - 0 0 - - / /
40/46 28 Aleš ŠIRCA GAS Vrtejba Suzuki 0 0 0 - - - - - - - - - - / /
40/46 83 Marko ŠOBA Geodrill racing team Honda 0 0 0 - - - - - - - - - - / /
40/46 422 Gašper REPNIK MK Notranjska Suzuki 0 - - - - 0 0 - - - - - - / /
40/46 59 Klavdij LORENZETTO MK Notranjska Kawasaki 0 - - - - - - 0 - - - - - / /
       
MX Open
Mesto Št. Voznik Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 807 Jaka MOŽE AMD Trebnje Suzuki 253 20 20 22 3 22 22 22 22 25 25 25 25 / /
2 9 Damjan SMREKAR AMD Šentvid pri Stični Honda 223 0 18 20 22 20 20 20 15 22 22 22 22 / /
3 7 Sašo KRAGELJ Geodrill racing team Yamaha 200 25 25 25 25 25 25 25 25 0 - - - / /
4 24 Theo URBAS AMD Slovenske Konjice Suzuki 184 18 15 16 20 16 16 15 - 16 16 18 18 / /
5 22 Aleksander ŽAFRAN Geodrill racing team Suzuki 174 14 6 18 18 15 1 14 18 15 15 20 20 / /
6 142 Borut KOŠČAK AMD Šentvid pri Stični Yamaha 160 11 12 12 14 12 15 13 14 13 14 15 15 / /
7 140 Erik SLAVEC TRK Tajfun šport Honda 158 16 14 - - 18 18 18 20 18 20 - 16 / /
8 242 Bogomir GAJSER AMD Feroda Celje Suzuki 153 10 9 15 15 13 13 11 11 14 13 16 13 / /
9 117 Christian WEIS-GREIN MTD racing team Honda 125 9 10 7 12 7 10 12 12 12 11 12 11 / /
10 352 Matej ŽVAN Rolum racing team Suzuki 121 15 16 14 16 14 14 16 16 - - - - / /
11 319 Denis PREMRL MK Rihemberk Yamaha 102 8 7 11 10 10 11 9 10 - - 14 12 / /
12 34 Aleksander OSEK TRK Tajfun Šport Honda 102 6 8 13 13 11 12 10 9 10 10 - - / /
13 31 Boris CERAR AMD Lukovica Suzuki 97 4 2 10 11 9 8 0 13 11 12 7 10 / /
14 151 Robert KAVŠEK AMD Šentvid pri Stični Kawasaki 57 7 5 9 9 - - 5 5 9 8 - - / /
15 211 Roman CERAR AMD Lukovica Suzuki 56 - - 6 8 2 - 6 4 7 6 9 8 / /
16 289 Matevž IRT AMD Sitar racing team Yamaha 44 22 22 - - - - - - - - - - / /
17 130 Martin SKELA TRK Tajfun Šport Yamaha 39 - - - - 8 9 7 6 4 5 - - / /
18 912 Roman JELEN AMD Roton KTM 38 - - - - - - - - 20 18 - - / /
19 63 Franci ROGELJ AMD Lukovica Suzuki 34 - - 5 6 - - 3 3 1 4 8 4 / /
20 209 Aljoša JELOVŠEK AMD Brežice Honda 29 13 13 3 <> - - - - - - - - / /
21 105 Peter ŠILC AMD Šentvid pri Stični Honda 27 - - - - - - 4 8 0 0 6 9 / /
22 369 Niko VOLČIĆ AMD Sitar racing team Suzuki 25 3 1 4 5 6 6 - - - - - - / /
23 86 Dominik POTOČNIK AMD Slovenske Konjice Yamaha 23 - - - - - - - - - - 13 10 / /
24 102 Dejan PODGORNIK AMD Tolmin Yamaha 23 12 11 - - - - - - - - - - / /
25 21 Sebastjan STUBELJ MK Rihemberk Yamaha 23 - - 8 7 - - - - 6 2 - - / /
26 100 Leon FERŠ MTD racing team Suzuki 18 - - - - - - - - - - 11 7 / /
27 46 Aleš FURH AMD Orehova vas Suzuki 16 - - - - - - - - - - 10 6 / /
28 911 Rok MIHELČIČ AMD Lukovica Honda 15 - - - - - - - - 8 7 - - / /
29 48 Marko ŠPEHAR NIX moto klub Semič Honda 15 - - - - - - 8 7 - - - - / /
30 10 Andrej RUS AMD MC sport Suzuki 15 - 3 - 4 - 7 - - - - - 1 / /
31 181 Boštjan BRANISELJ MSK Notranjska Yamaha 10 - - - - - - - - - - 5 5 / /
32 414 Aleš GROZNIK AMD Šentvid pri Stični Suzuki 10 - - - - 5 5 - - 0 0 - - / /
33 41 Igor PANCAR AMD Šentvid pri Stični Yamaha 9 - - - - - - - - - 9 - - / /
34 23 Boštjan KERMAVNER MK Notranjska Suzuki 9 5 4 - - - - - - - - - - / /
35 82 Rok TOME MK Notranjska Suzuki 9 1 0 - - 4 4 - - - - - - / /
36 146 Dejan PAČNIK AMD Šentvid pri Stični Honda 9 - - - - 1 3 - - - - 3 2 / /
37 162 Jure PEČJAK AMD Šentvid pri Stični Suzuki 8 - - - - - - - - 5 3 - - / /
38 54 Jure KAVŠEK AMD Šentvid pri Stični Honda 8 - - - - - - 2 2 3 1 - - / /
39 91 Aleš NERED MSK Notranjska Yamaha 7 - - - - - - - - 0 0 4 3 / /
40 56 Grega KUTNAR AMD Šentvid pri Stični Kawasaki 5 0 0 - - 3 2 - - - - - - / /
41 228 Matej GOLOB MK Fire Group Yamaha 2 - - - - - - - - 2 0 - - / /
42 201 Damjan JERAM AMD Tolmin Honda 2 2 0 - - - - - - - - - - / /
43 159 Rok PEČJAK AMD Šentvid pri Stični Honda 2 - - - - - - 1 1 0 0 - - / /
44/47 310 Simon KUTNAR AMD Šentvid pri Stični KTM 0 - - - - - - - - 0 0 - - / /
44/47 314 Davorin GORIŠEK AMD Šentvid pri Stični Suzuki 0 - - - - - - - - 0 0 - - / /
44/47 60 Darko HAFNER AMD Škofja Loka Honda 0 - - - - - - 0 0 0 0 - - / /
44/47 125 Franc VRH ŠD Inotherm racing team Honda 0 - - - - - - 0 0 0 0 - - / /
MX Veterani
Mesto Št. Voznik Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 242 Bogomir GAJSER AMD Feroda Celje Suzuki 300 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 / /
2 10 Andrej RUS AMD MC sport Suzuki 248 22 20 22 22 22 22 22 18 20 20 20 18 / /
3 41 Igor PANCAR AMD Šentvid pri Stični Yamaha 246 20 22 20 20 20 20 20 22 22 22 18 20 / /
4 68 Uroš RUS MK Notranjska Honda 190 14 14 18 18 16 16 16 16 15 15 16 16 / /
5 42 Alojz VOGRINC TRK Tajfun Šport Yamaha 162 18 16 10 <> - - 18 20 18 18 22 22 / /
6 19 Ciril JERAJ AMD Kranj Honda 144 13 12 <> 16 14 13 12 12 11 14 13 14 / /
7 254 Gorazd VIDIC NIX moto klub Semič Suzuki 137 8 8 14 12 10 10 13 13 10 12 14 13 / /
8 200 Vojko KRIŽAN MK Notranjska Kawasaki 127 10 10 16 14 12 12 14 14 12 13 - - / /
9 45 Tomaž HREN ŠD Inotherm racing team Suzuki 108 12 13 - - 15 15 - - 13 10 15 15 / /
10 27 Miloš SOJER AMD Buhc Honda 107 4 0 13 13 11 11 7 7 9 9 11 12 / /
11 129 Friedrich SCHAUER MTD racing team Honda 92 0 1 12 10 7 7 8 8 8 8 12 11 / /
12 143 Drago HRIBAR AMD Šentvid pri Stični Honda 77 9 11 15 15 13 14 - - - - - - / /
13 277 Milan ŽVAN AMD Šentvid pri Stični Kawasaki 76 5 6 - - 9 9 11 11 14 11 - - / /
14 58 Stane PEČJAK AMD Šentvid pri Stični Suzuki 73 11 - - - - - 15 15 16 16 - - / /
15 348 Alojzij FORTUNA NIX moto klub Semič Kawasaki 66 15 15 - - 18 18 - - - - - - / /
16 69 Bojan ŠKUFCA NIX moto klub Semič Honda 45 0 7 11 11 8 8 - - - - - - / /
17 23 Boštjan KERMAVNER MK Notranjska Suzuki 34 16 18 - - - - - - - - - - / /
18 153 Jože BERDAJS AMD Šentvid pri Stični Honda 24 - - - - - - 6 6 6 6 - - / /
19 59 Klavdij LORENZETTO MK Notranjska Kawasaki 22 3 0 - - - - 9 10 - - - - / /
20 8 Andrej GRAHEK MK Notranjska Honda 19 - - - - - - 10 9 - - - - / /
21 96 Robert BROLIH MK Notranjska Honda 15 6 9 - - - - - - - - - - / /
22 147 Božidar ZAVRŠAN MSK Notranjska Honda 14 - - - - - - - - 7 7 - - / /
23 106 Vinko KRAŠEVEC MSK Notranjska Honda 11 7 4 - - - - - - - - - - / /
24 89 Stane INTIHAR MSK Notranjska Yamaha 7 2 5 - - - - - - - - - - / /
25 79 Janez MAZI AMD Lukovica Yamaha 3 0 3 - - - - - - - - - - / /
26 349 Bojan GORIŠEK AMD Šentvid pri Stični Suzuki 3 1 2 - - - - - - - - - - / /
Društva
Mesto   Klub     Skupaj MX 85       MX 125     MX Open      
1 AMD Feroda 750 300 Gajser 297 Gerčar 153 Gajser
2 AMD Šentvid pri Stični 587 244 Kutnar 120 Virant 223 Smrekar
3 TRK Tajfun Šport 470 152 Škorja 160 Bele 158 Slavec
4 AMD Trebnje 458 205 Kovačič 0 - 253 Može
5 MTD Racing team 439 148 Milec 166 Tadič K. 125 Weis Grein
6 Geodrill racing team 370 127 Jerebic 43 Berzin 200 Kragelj
7 GAS Vrtejba 362 166 Čuk 196 Ušaj 0 -
8 MK Slovenj Gradec 338 100 Vačovnik 238 Mulec 0 -
9 AMD Slovenske Konjice 309 0 - 125 Urbas M. 184 Urbas T.
10 MK Rihemberk 305 131 Rojc 72 Doplihar 102 Premrl
11 AMD Sitar racing team 204 0 - 160 Irt P. 44 Irt M.
12 A.B.C. Sport Klub 166 111 Mozetič 55 Gregorič 0 -
13 MSK Notranjska 153 143 Braniselj A. 0 - 10 Braniselj B.
14 Rolum racing 125 0 - 0 - 125 Žvan
15 AMD Lukovica 97 0 - 0 - 97 Cerar
16 AMD Orehova vas 89 42 Breznik 31 Kotnik 16 Furh
17 AMD Gorica 76 69 Ražman 7 Grmek 0 -
18 MK Beli Kamen 62 62 Knez 0 - 0 -
19 MK Notranjska 52 0 - 43 Podržaj 9 Kermavner
20 AMD Roton 38 0 - 0 - 38 Jelen
21 ŠD Inotherm racing team 36 0 - 36 Petrič 0 Vrh
22 AMD MC sport 35 20 Rus 0 - 15 Rus
23 AMD Škofja Loka 34 25 Jesenko 9 Jesenko 0 Hafner
24 AMD Tolmin 32 9 Mohorič 0 - 23 Podgornik
25 AMD Brežice 29 0 - 0 - 29 Jelovšek
26 MK ZAI 27 0 - 27 Slivnik 0 -
27 NIX moto klub Semič 21 6 Glavan 0 - 15 Špehar
28 MK Bela Krajina 17 0 - 17 Cvitkovič 0 -
29 AMŠD Radenci 15 0 - 15 Topolovec 0 -
30 MK Fire group 2 0 - 0 - 2 Golob
31 AMD Buhc 1 0 - 1 Tomšič 0 -
Koledar 2009
1.) 15.03. GAS Vrtejba - Vrtojba 4.) 25.06. NIX Semič - Stranska vas
2.) 05.04. AMD Brežice - Prilipe 5.) 06.09. AMD Šentvid - Dolina pod Kalom
3.) 27.04. MK Sl. Gradec - Sl. Gradec 6.) 27.09. AMD Orehova vas - Radizel
7.) 30.05. AMD Šentvid - Dolina pod Kalom - samo za razred MX50 junior