Pokalno prvenstvo Slovenije 2009
KARTING POKAL SPORTSTIL
Končni vrstni red
Razred 01 - Mini 50
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 113 TERNJAK HARC Jan AMK FS 13 109 20 20 20 17 17 15
2 152 POPOVIČ Taj AMD Moste 100 17 17 17 20 15 14
3 111 MRAMOR Mark AMD Moste 92 13 15 15 15 14 20
4 115 MIRT Tanya AMD Krško 90 12 13 14 14 20 17
5 123 BOH Manca AMD Moste 29 15 14 - - - -
6 105 MEH Tim MEH racing 14 14 - - - - -
7 199 NAGODE Tia AKK Sportstil 13 - - - - - 13
     
Razred 02 - Gazela Mini
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 212 KOS Mark AMD Šlander Celje 105 15 20 20 20 17 13
2 202 GREGORIČ Filip ŠD Karting Koper 91 20 15 8 14 20 14
3 201 GREGORIČ Jakob ŠD Karting Koper 87 10 14 17 13 13 20
4 213 UGRIN Tine Enduro Koper 84 17 12 15 12 11 17
5 205 MARKUČIČ Sara AKK Primus 84 13 10 14 17 15 15
6 220 PIVK Katja MLM Sportstil K.K 74 14 11 12 11 14 12
7 235 AVSEC Nik AKK Sportstil 68 11 13 11 15 8 10
8 252 POPOVIČ Nik AMD Moste 63 12 17 13 9 12 -
9 284 FERFOLJA Anej ŠD Karting Koper 58 9 8 10 10 10 11
10 299 GREGORIČ Gais Kristina AMD Gorica 26 - - 9 8 9 -
11 211 UHL Teodor Slovenija 9 - 9 - - - -
Razred 03 - Gazela Free
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 321 PRAZNIK Klemen AKK Sportstil 117 20 20 17 20 20 20
2 322 PODKORITNIK Žan AMD Šlander Celje 98 14 15 20 15 17 17
3 308 VODUŠEK Nina AMD Ptuj 92 15 17 14 17 14 15
4 323 GREGORIČ Rene AMD Gorica 46 17 14 15 - - -
5 318 AMBROŽELJ Vanesa AMKK Ales.Ca racing 15 - - - - 15 -
6 396 ŠPEH Mihael ŠD Karting Koper 13 13 - - - - -
     
Razred 04 - Rotax Junior
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 412 GRM Rok AMD Moste 103 15 20 20 20 14 14
2 432 PREŠERN Klemen AMD Lamko 98 14 17 17 17 20 13
3 446 MIHIČ Martin AMD Šlander Celje 89 20 11 13 15 15 15
4 410 HORVAT Domen AMD Moste 87 17 7 12 14 17 20
5 426 ŠALAMON Ignac AMD Moste 76 12 13 15 11 13 12
6 444 VODUŠEK Anja AMD Ptuj 73 13 14 14 10 11 11
7 413 PŠAJD Vid AMD Ptuj 67 10 9 11 8 12 17
8 402 GREGORIČ Alen GAS Vrtejba 23 11 - - 12 - -
9 445 LOIDL Max Avstrija 15 - 15 - - - -
10 409 MIKULEC Mislav Hrvaška 13 - - - 13 - -
11 407 KODRIĆ Martin Hrvaška 12 - 12 - - - -
12 404 BABIĆ Tomislav Hrvaška 10 - 10 - - - -
13 461 SAJOVIC Erik AMD Moste 9 - - - 9 - -
14 401 BELOHRADSKI Nikola Hrvaška 8 - 8 - - - -
     
Razred 05 - Rotax max
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 555 JEMC Borut Avto Klub NSR 82 20 14 15 20 17* 13
2 511 PLOJ Luka AMD Ptuj 82 15 17 13 17 20* 20
3 505 BERGANT Sebastjan AKK Sportstil 80 13 20 20 13 - 14
4 537 SRIMŠEK Dejan AKK Sportstil 77 14 15 17 14 - 17
5 582 CIGLIČ Jure AKK Sportstil 59 17 13 14 - - 15
6 532 OVEN Boris AKK Sportstil 15 - - - 15 - -
7 588 VODUŠEK Viktor AMD Ptuj 12 12 - - - - -
* dirka se ne točkuje zaradi premajhnega števila nastopajočih
     
Razred 06 - Rotax Senior
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 648 LAH Urban MLM sportstil K.K 104 15 15 17 17 20 20
2 644 DOMINKO Matjaž AMD Ptuj 99 17 20 15 20 15 12
3 689 MAROLT Urban AKK Sportstil 96 14 17 20 13 17 15
4 619 BOŽAK Blaž AMD Ptuj 80 11 14 12 12 14 17
5 664 ZABRET Žan AMD Ptuj 64 12 - 14 11 13 14
6 631 PREŠERN Klavdija AMD Šlander Celje 59 10 11 - 15 12 11
7 633 BRICELJ Luka AMD Moste 26 - 12 - 14 - -
8 666 MOMČILOVIĆ Matija Hrvaška 20 20 - - - - -
9/12 602 MAJDAK Renco Hrvaška 13 - 13 - - - -
9/12 653 MARKOVIČ Tina AMD Tazkart 13 13 - - - - -
9/12 692 RUNIC Pierre Švedska 13 - - 13 - - -
9/12 632 PREŠERN Klemen AK Lamko 13 - - - - - 13
13/14 646 DIESEL Felix Avstrija 10 - 10 - - - -
13/14 617 KOVAČ Antun Hrvaška 10 - - - - - 10
     
Razred 07 - KZ2
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 701 PREŠA ml. Janez Avto Klub NSR 91 14 17 15 17 13 15
2 796 NEMARNIK Tom ŠD Karting Koper 90 13 13 20 15 15 14
3 731 JEMC Jan Avto Klub NSR 76 0 15 10 20 14 17
4 707 JERMAN Sandi ŠD Karting Koper 73 6 14 17 13 10 13
5 730 BOŠTJANČIČ Denis AMD Šlander Celje 70 11 11 13 11 12 12
6 722 TRETTENBREIN Lukas Avstrija 69 20 20 9 - 20 -
7 743 PODLESNIK Blaž AMD Šlander Celje 60 - 12 11 - 17 20
8 749 KOVAČIČ Klemen Avto Klub NSR 57 - 9 14 14 11 9
9 711 SITAR Rok AMD Sitar racing team 55 7 8 12 12 9 7
10 720 KLOBASA Darjan AMD Ptuj 26 5 10 - - - 11
11 790 HUMAR Žan AKK Šempeter 25 17 - 8 - - -
12 789 ŠERUGA Jože AMD Ptuj 23 - 7 - 10 - 6
13 777 TOMAZIN Gregor AMD Moste 16 10 6 - - - -
14/15 784 HVALICA Alen A.B.C. sport 15 15 - - - - -
14/15 742 GHERARDI Mauro Italija 15 - - - - 15 -
16 760 SCOLARO Roberto Italija 12 12 - - - - -
17 715 OMAN Aleksej AMD Ptuj 10 - - - - - 10
18/19 799 KLIMA Dominik Avstrija 9 9 - - - - -
18/19 786 DURANTE Fedele Italija 9 - - - 9 - -
20/21 712 OLIMPO Daniele Italija 8 8 - - - - -
20/21 769 SLUGA Miha 8 - - - - - 8
     
Razred 08 - Rotax Senior DD2
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 818 GORIŠEK Matic AMD Moste 107 15 20 20 12 20 20
2 825 GRIL Aljoša AMD Šlander Celje 102 20 17 17 14 17 17
3 846 VRHOVNIK Janez AMD Sitar racing 91 17 14 14 17 15 14
4 837 OVEN Boris AKK Sportstil 85 12 13 13 20 14 13
5 835 MULVAJ Konrad Hrvaška 82 11 15 15 13 13 15
6 899 MATIĆ Ivo Hrvaška 75 14 11 12 15 12 11
7 888 PODRŽAJ Peter AKK Sportstil 36 13 12 11 - - -
8 889 PODRŽAJ Kristijan AKK Sportstil 11 - - - - - 11
      12
Razred 09 -125H
Mesto Št. Voznik Klub Skupaj 1 2 3 4 5 6
1 977 TOMAZIN Gregor AMD Moste 102 15 20 17 15 20 15
2 915 OMAN Zlatko AMD Ptuj 100 13 17 20 13 17 20
3 902 SMRDELJ Valter AMD Šlander Celje 80 20 7 14 11 15 13
4 955 SODNIK Simon Avto Klub NSR 78 14 6 15 17 9 17
5 914 ČREŠNIK Zvonko AMD Ptuj 77 9 13 13 14 14 14
6 913 PŠAJD Branko AMD Ptuj 65 10 11 10 12 13 9
7 999 ČEGLAJ Gregor AMD Moste 44 17 15 12 - - -
8 903 CANDUSSI Luca Italija 41 8 - 11 10 12 -
9 908 MIKLAUŽIČ Andrej AMD Ptuj 35 12 14 9 - - -
10 922 MEGLIČ Damjan AMD Ptuj 29 - - - 9 8 12
11 969 PRIBAC Bojan ŠD Karting Koper 27 11 8 - 8 - -
12 971 SCUDERIN Andrea Italija 20 - - - 20 - -
13 916 PERNAT Albin AMD Ptuj 20 - 10 - - 10 -
14 905 KODRIĆ Ivan Hrvaška 12 - 12 - - - -
15/16 981 KLEMENČIČ Luka Slovenija 11 - - - - 11 -
15/16 917 ŽERAK Marko AMD Ptuj 11 - - - - - 11
17 911 BUŽGA Aleš AMD Moste 10 - - - - - 10
18 971 NEDIMOVIĆ Ljubo Slovenija 9 - 9 - - - -
Koledar 2009
1.) 04.04. AKK Sportstil - Krško 4.) 11.07. AKK Sportstil - Krško
2.) 16.05. AMD Ptuj - Hajdoše 5.) 29.08. AKK Sportstil - Čedad
3.) 13.06. AKK Sportstil - Čedad 6.) 19.09. AMD Ptuj - Hajdoše